Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 315 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    371
Ne demek ne bilsin yahu dalgamı geçiyorsun? Rakibin önemli iki dövüşçüsü Usopp ve Nami'yi peşliyor Sanji zaten bunlardan biriyle dövüşmüş uzaktan tezahürat yapıp ortamdan uzaklaşıyor. Usopp ve Nami'nin eti ne budu ne allasen Sanji bunların gücünü bilmiyorsa Sanji rakibinin gücünü algılayamıyorsa aile lokantasına dönsün daha iyi.
Ya şuana kadar bir şekilde kurtulmadı mı bu ikili? Yukarda büyük savaş olurken bunlarla mı uğraşılcak? Tabi ki kendi hallerinde bırakacak

Ya şuana kadar bir şekilde kurtulmadı mı bu ikili? Yukarda büyük savaş olurken bunlarla mı uğraşılcak? Tabi ki kendi hallerinde bırakacak
Akainu görse yemin ediyorum gurur duyar la senle. Zayıfları sektör et amacına ulaşana kadar ilerle kayıp kayıptır önümüze bakalım alemlere akalım. Tayfadan biriymiş, kardeşmiş, yoldaşmış herkes bakacak kendi dalgasına.

Gerekirse paşa paşa bakacak kollayacaklar arkadaşlarını. Herkes kendi çapına göre biriyle dövüşüyor Luffy, Zoro, Sanji elinden geldiğince en güçlü elemanları seçiyorlar hep. Bu işler böyledir hiçbir şey orada arkadaşlarının hayatından daha önemli değil saçlarını sonra tarayacaklar yani seve seve.
Ortalık savaş alanına dönmüş ve KK olacak tayfada ki iki eleman hala yardım mı bekleyecek? Karşısında ki kişiler ne sağ kol ne Yonko yav. Şunlarla da dövüşsünler bir zahmet. O hengamede millet nasıl kovalayacak kime ne olduğunu? Her şeyi geçtim herkesi Luffy-Zoro-Sanji temizleyecekse diğerlerinin işi ne bu tayfada? Sanki dışarda oynamaya küçük kardeşlerini götürüp sahip çıkmamış abi muamelesi yapmışsın adamlara. Jinbe ve Sanji, Luffy'i yukarı çıkarmaya çalışıyor, Zoro desen panzehiri alması lazım, herkesin bir derdi var. Ayrıca arkadaşlarına güveniyorlar işte. Bence çok yanlış bir mantık bu düşündüğün.

Gerekirse paşa paşa bakacak kollayacaklar arkadaşlarını. Herkes kendi çapına göre biriyle dövüşüyor Luffy, Zoro, Sanji elinden geldiğince en güçlü elemanları seçiyorlar hep. Bu işler böyledir hiçbir şey orada arkadaşlarının hayatından daha önemli değil saçlarını sonra tarayacaklar yani seve seve.

Ya Big Mom varken Luffy yukarı çıkmak istiyor. :D En güçlü kişi bir Yonko varken bırakıyor da diğerlerin durumu mu sıkıntı? :D

Ortalık savaş alanına dönmüş ve KK olacak tayfada ki iki eleman hala yardım mı bekleyecek? Karşısında ki kişiler ne sağ kol ne Yonko yav. Şunlarla da dövüşsünler bir zahmet. O hengamede millet nasıl kovalayacak kime ne olduğunu? Her şeyi geçtim herkesi Luffy-Zoro-Sanji temizleyecekse diğerlerinin işi ne bu tayfada? Sanki dışarda oynamaya küçük kardeşlerini götürüp sahip çıkmamış abi muamelesi yapmışsın adamlara. Jinbe ve Sanji, Luffy'i yukarı çıkarmaya çalışıyor, Zoro desen panzehiri alması lazım ama herkesin bir derdi var. Ayrıca arkadaşlarına güveniyorlar işte. Bence çok yanlış bir mantık bu düşündüğün.
Bushi herkes elinden gelenin en iyisini yapıyor zaten. Ama farkındasın ki bizimkiler de farkında ki şu an çok büyük bir işe kalkışmış durumdalar. Luffy dahi yeri geliyor senin adını söylemeye tenezzül etmediğin rakipler karşısında zor duruma düşüyor sizi küçümsedim diyor. Usopp ve Nami aşırı yetenekli insanlar ama kesinlikle tek başlarına dövüşebilecek yakın dövüşe girecek insanlar değiller. Bunları kendi haline bırakırsan ölürler ki farkındamısınız bilmiyorum ama çok aciz bir şekilde ölüyorlardı. Böyle mücadele edilmez.

Akainu görse yemin ediyorum gurur duyar la senle. Zayıfları sektör et amacına ulaşana kadar ilerle kayıp kayıptır önümüze bakalım alemlere akalım. Tayfadan biriymiş, kardeşmiş, yoldaşmış herkes bakacak kendi dalgasına.
Kendi dalgası değil. Nami de Usopp da bugüne kadar aktif savaştı ve hepsini kazandı. Nami WCIde Crackera show kesiyodu. Artık arkalarından bakılmamalı bu iki karakterin

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık