Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 314 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    370
Şakayı bir yana bırakacaksak bunu ciddi yazacağım. Kendisi seride işlenmiş en çelişki dolu karakter olabilir. Dediklerini yapamamaktan bahsetmiyorum tam tersini yapmasından. Burada Oda'yı da eleştirebiliriz.

Kölelikten nefret eder, köle almak ister.

Yemeklere zehir koymam demesine rağmen koymuşluğu var.

Ailesi ile ilgili durum zaten hepimiz biliyoruz. Ailesini sevmemesine ve dostlarım için kullanacağım demesine rağmen kadınları gözetlemek için kullanır v.b... Daha bir kaç tane şey daha vardı ama onları bulmaya çalışmadım. Chopper falan diyoruz ama tayfada en karikatürize edilmiş karakter olduğunu düşünüyorum.
Sanji oradan Zekasını konuşturmuş. Paraları olsaydı verip kurtarsalardı Luffy yumruk atmayacak Kizaru gelmeyecek tayfa ezilmeyecekti. :D

Yemeğe nerede zehir koyduki? Biz bayıltmasını bekledik onu bile yapmadı.

Suite gelince o Oda'nın bok yemesi işte..

Zoro, Usopp olayında ses edene kadar sesini çıkarmaz ezik sonra Zoro lafını koyunca, karşı çıkıp ezilmemek için; Ne yazık ki bu sefer haklı diyor... :ehe:

Mangada öyle bir anlam yok ama işte :D

Zoro “Oynadığımız çocukca bir korsan oyunu değil” lafıyla zaten durumunu açıklıyor reyiz :D
Korsancılık oyuncak değildir demek ile duygusal olup göz yaşı dökmek çok farklı kavramlar reis kendini kasmadan sal akışına gitsin :D Shanks'ın Marco ziyaretinden sonra ki sözleri her şeyi açıklar nitelikte aslında :D

Luffy neden kucaklattı bilemeyiz ama Zoro'nun neden kucakladığı şimdi daha net belli oldu. Şerefsiz Zoro... Kaptanın lan senin o.:(
Tamam İşte yabancıya mı gitsin kaptanı...? :ehe:
Düşmanına da yalvarmazsın ama sırf hayalin gerçek olsun diye. :(

Zoro: Luffy ölsün bitsin ama yeterkı bnm haylime bırşey olmasın
Reyiz açık açık mangada başkaları için yani tayfası için eğildiği söyleniyor ama yine de sen bilirsin tabii :D

Korsancılık oyuncak değildir demek ile duygusal olup göz yaşı dökmek çok farklı kavramlar reis kendini kasmadan sal akışına gitsin :D Shanks'ın Marco ziyaretinden sonra ki sözleri her şeyi açıklar nitelikte aslında :D
Bazı insanlar/karakterler böyledir... bu kötü bir şey değil... tayfada yeterince gevşek takılan ve salya sümük kişi var... Zoro boşuna bu tayfanın direği değil... Shanks’in hangi sözü...? :D

Tamam İşte yabancıya mı gitsin kaptanı...? :ehe:

Reyiz açık açık mangada başkaları için yani tayfası için eğildiği söyleniyor ama yine de sen bilirsin tabii :D
Valla hala işin içinde onur göremiyorum. Sonra bir de gidip "Mihawk abi mihawk abi en iyi kılıç ustası ben olayım mı abi" diyecek o kadar eğitim sonrası. Yediğin kaba çöp atmak mıdır? Öyledir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık