Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sanji

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 315 84.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 56 15.1%

• Kullanılan toplam oy
    371
Kesinlikle katılıyorum. Lufî affetti ama Nami, "Bu iş burda bitmedi." demişti Sanji'ye. Bu yüzden Wano savaşından sonra, Sanji'nin tayfadan adam akıllı özür dilemesini bekliyorum.
Kimden özür dileyecek Wanoda içki içip kumar oynayan Zorodanmı boşversene sen, adam olsaydıda Sanjiyi kurtarmaya gitseydi belki o zaman bi teşekkürü hakederdi. Öyle oturduğun yerden millete laf atmak kolay görecez bakalım ne rezillikler gelecek Wanoda Zoronun başına.

Oda'nın kasten nefret ettirmek istediği görüşüne katılıyorum. Muhtemelen tayfadan birine bir şey olursa bu da Sanji'ye olur yine.

Abileri Luffy ve Zoro’nun olmadığı ve üzerine sözde yüklenen ilk sorumlulukta, tayfa’nın başını belaya sokan bir ergen. Ayrıca liderlik vasfı yok kendisinde.

Hayali bana her zaman çok özel gelmiştir. All Blue da nedense Wano'ya yakın ya da Wano'da çıkacak gibi hissediyorum. E. Oda hepsinin hayalini aynı anda yerine getirme gibi bir saçmalık yapmazsa tabii.

Zaten hamamda dikizleme işlemini yapınca ölsem de gam yemem mi ne demişti.Hiçbir pişmanlığı kalmamış yani All blue falan olmasa da olur kıvamındaydı yanılmıyorsam hamamda. :D
Her zaman ki gibi yanılıyorsun MWciğim.

Orada bahsettiği Nami’nin memişleri ondan bahsediyordu çocukluk hayali olan All Blue hala aklında adamın.

Abileri Luffy ve Zoro’nun olmadığı ve üzerine sözde yüklenen ilk sorumlulukta, tayfa’nın başını belaya sokan bir ergen. Ayrıca liderlik vasfı yok kendisinde.
Sanji geçmiş Arklara oranla Zoro’dan kat be kat iş yapmıştır bunu seriyi analitik okuyabilecek düzeyde olan herkes görür, bilir zaten. Senin canın sıkılmış belli ki belayı başlatan zaten BM korsanları bizimkilerin peşine düşüp şantaj yapıyorlar.

Sanji’de manevi babasının, onu ölümden kurtaran adama karşı sorumlu hissedip gidiyor. Bunu irdelemek için hater gözlüğünü biraz aralamak gerekiyor bence. :D

MW’ye de yazdım orada bahsettiği hayal Naminin cicikleri. Bunu bile anlamıyorsun ama analitik düşün deyince hebele hübele ne diyim. :D
Orada hayalden falan bahsetmiyor aslında. Hatta hayallerle ilgisi yok. Nami'nin ciciklerini gördüğü için artık ölse bile umursamayacağını düşünüyorsan bilemem reis... :D

Orada hayalden falan bahsetmiyor aslında. Hatta hayallerle ilgisi yok. Nami'nin ciciklerini gördüğü için artık ölse bile umursamayacağını düşünüyorsan bilemem reis... :D

Yıllardır bu görünmezlik meyvesini arıyor adam kendi raid suitinde bulunca da kullanmış ve artık ölse de umurunda değil diye ballandıra ballandıra anlatmışlar. :D

Her zaman ki gibi yanılıyorsun MWciğim.

Orada bahsettiği Nami’nin memişleri ondan bahsediyordu çocukluk hayali olan All Blue hala aklında adamın.
Adam ölmeyi o dakika umursamadığına göre hayali ikinci planda yani onu demek istedim.Hani All Blue görmeden ölmek yoktu sana diye yani.Ama o sahne geyik olduğu için neyse tamam diyeyim hadi :) açık kapı bırakayım ciddi olsa kapılar kapanırdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık