Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji, Zoro'nun Kılıcını Kırabilir miydi?

Sanji, Zoro'nun Kılıcını Kırabilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    130
Kesin konuşmak doğru olmaz ama bence kıramazdı. Tüm kek adasında Germa performansına bakarak konuşursak eğer sert deri aşılmaz ya da kırılmaz değil. Aynı zamanda kendisine etki eden her gücü kıracak/zarar verecek kadar da güçlü değil. Bunun en iyi örneği Sanji vs. Yonji'dir. Sanji Yonji'nin sert derisini aşmış ve boynunu kırmıştı. Aksi bir şey olsaydı Sanji'nin bacağı ya da artık neresiyle vurduysa orası kırılmalıydı. Sonuçta koka kaplı bacak ile kılıç arasında pek bir fark yok. Zoro'nun kılıçları özellikle öyle basit kılıçlar değil. Full koka ile kırılması zor.

Queen'in neden kırıldı peki? Queen bilimin gücüne inanan değişik bir bilim adamı. Kendi meyve gücünü bilimiyle harmanlamış ve antik zoanın getirdiği dayanıklılığa güvenerek koka'ya önem vermemiş sanırım. Ya da saldırırken kullanmadı, bilemeyiz.

Yakında Sanji fanları işin şeyini çıkarıp Sanji Akainu'nun saldırılarına da karşı koyar derse şaşırmam. Bu yorumlar da ne böyle? :D

Kendi güçlerini destekleyen suitlerdir diye düşündüm ben onları. Sanjinin gücü ateş değil mi?

İchiji’nin lazerleri, niji’nin kılıcı ve uçarak süper hızda gezmesi gibi şeyler suitlere özel göründü bana.
olabilir ama Niji ektiğini suitsizde kullanıyordu bide stealth diye bişey kullanıp kaybolmuştu. :bilmem:

21'lik kılıçları kürdan niyetine kullanır diyen kardeşlerim bu hayat için fazla ponçiksiniz

Mihawk, Zoro'ya "kılıçlarını Haki ile kaplasaydın, kırılan kılıçların kırılmazdı" diyor.
Bu lafı, "hatta sen bile kırdın kılıçlarımı" dedikten sonra diyor.

Haki ile kaplı kılıçlarını kıramaz o yüzden.
Normal kılıçlarını ise eğer ünlü kılıçlardan biri değilse kırabilir, onlardan biriyse yine kıramaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık