Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Smoker

Kim Kazanır ?

• Sanji

• Smoker

• Berabere.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Smoker, sigara gibi yakar Sanjiyi, ha büyük farklarla alır demiyorum zorlanarak alır. Bana göre Smoker serinin her döneminde Sanji'den daha güçlü olmuştur ve Sanji böyle giderse olacaktırda, 2y'den sonra neyini gördük Sanji'nin merak ediyorum, umarım toparlar oda Sanjiyi

Smoker, sigara gibi yakar Sanjiyi, ha büyük farklarla alır demiyorum zorlanarak alır. Bana göre Smoker serinin her döneminde Sanji'den daha güçlü olmuştur ve Sanji böyle giderse olacaktırda, 2y'den sonra neyini gördük Sanji'nin merak ediyorum, umarım toparlar oda Sanjiyi
Sen Smoker'ın nesini gördün merak ettim acaba. Caesar tarafından aşırı derecede zarar verilmiş bir vücut ile Vergo'dan tek pozisyon hariç geri kalmayan bir Sanji gördük. Kaldı ki aynı Vergo Law'dan Counter Shock yedikten sonra bile rahatça Smoker'ı pataklıyor.

Katakuri'nin saldırısından gözlem Haki şovu yaparak sıyrılması. Big Mom'ın saldırısını Luffy'nin G3'ü ile birlikte durdurması. Bobbins'i ve Sheepshead'i teklemesi. Wadatsumi'nin normal halinden bile büyük olan vücuduna Diable ile hasar verebilmesi. Skywalk ile uzak mesafeyi aşırı rahat aşabilmesi diye uzar gider. Kaldı ki yine Doflamingo karşısında Smoker'a kıyasla daha iyi bir görüntü çizen Sanji vardı.

Sen Smoker'ın nesini gördün merak ettim acaba. Bitik ve CC tarafından aşırı zarar verilmiş bir vücut ile Vergo'dan tek pozisyon hariç geri kalmayan bir Sanji gördük. Kaldı ki aynı Vergo rahatça Smoker'ı pataklıyor, Law'dan Counter Shock yedikten sonra hemde.

Katakuri'nin saldırısından gözlem Haki şovu yaparak sıyrılması. Big Mom'ın saldırısını Luffy'nin G3'ü ile birlikte durdurması. Bobins'i teklemesi. Wadatsumi'nin normalden bile büyük olan vücuduna Diable ile hasar verebilmesi. Skywalk ile uzak mesafeyi aşırı rahat aşabilmesi diye uzar gider. Kaldı ki yine Doflamingo karşısında Smoker'a kıyasla daha iyi bir görüntü çizen Sanji vardı.
Vergo'nun Smoker'ı kolayca yendiği mangada yok anime abartısı. Smoker üstündü hatta zehir geldiğinden dövüş stilini değiştirmek zorunda kalınca yeniliyor. Ben de öyle zannediyordum ama sonradan farkettim.
Bunun yanında ateşin dumana etki etmeme olasılığı var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık