Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Smoker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji rahat alır smoker'ı. Dumanın en son etkileyeceği kişilerden biridir sanji. Sigara niyetine içer smoker'ı bizim abaza.

Dumanı iyi kullanabilirse rüzgar rüzgar meyesi gibi olabilir. Kullanıma bakar. Croco var smoker var ikisi bir değil smoker sadece duman olup tutuyor jitte ile dövüyor.

Vergo 1 kere vurdu Sanji'nin en güçlü yeri olan bacağı kırıldı.Bi kaç kere daha vursa Sanji kalmıyacaktı.Smoker bu adama denk dövüşüyor ayrıca Sanjinin B.Hakisi ne kadar güçlü oda tartışmalı.Smoker alır.

BeyazDiş

Vergo ile Smoker'ın eşit dövüştüğü söyleniyor :)
Eşitlik falan yok. Vergo, Smoker'ı yendi. 10 kez savaşsalar 10'unda da yener.

Oyumu Sanji'den yana kullandım.
Bana kalırsa aralarında pek seviye farkı yok. Sanji deme sebebim fanı olmam :D

Cp0Lucci

Smoker- 2 yıl sonra göründüğünde önce Law'dan ayarı yiyip, sonrasında Vergo'dan da bir güzel dayak yedikten sonra Doffy'den tek yemiştir.

Sanji - 2 yıl sonra Px teklemiştir görünen en başarılı işi budur, sonrasında Vergo karşısında ezik duruma düşüyor, sonrasında Doflamingo dan tek değilde yani 2 yiyordu Law kurtarmasa, ondan sonrada babası Judge den bir sopa yedi, karşılık vermeyen bitik Luffy e diable ile vuruyor kaç tane ama yıkamıyor.

Muhtemelen Smoker'da , Px tekler 2 yıl sonra orayı Sanji nin artısı olarak görmüyorum yani. Yinede Smoker'ın Vergo ya karşı daha iyi dövüşmesi, Doflamingo nun ise Smoker ı teklemesi ama Sanji'yi tekleyememesi. Hımm biraz düşündükten sonra berabere diyorum :flaugh::flaugh::flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık