Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Pica

Kazanan kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    216
Luffy sadece kafasını yok etmedi ya, baktı kafa ütülüyor “e seninle mi uğraşacağım” diye kafasını patlatıyor. Yoksa G3’le un ufak eder.
Sanjinin saldırıları da fiziksel ayrıca bir çaktı mı epey alan hasarı verir böyle bütün haldeki yapılara. Chincao kadar verir en azından. :/
Sanji alan hasarı veremez muhabbeti çok saçma duruyor heleki konu bir taş yığını olunca.

Pica dediğin adam çok da abartılacak bir herif değil. Zaten serinin şu an geldiği noktada bu konuyu kapatıp başka konulara yelken açmak lazım. Pica nedir ya? :(
Luffy daha fazlasını veremezdi demiyorum. Luffy'nin o saldırısı kadar Sanji'nin aldırı gücü yoktur dedim.

Onlar kadar da zarar verebilir. Fakat boşu boşuna güç harcar bağlantı kopmadığı için. Başka bir stratejiyle yener zaten.

Son yazdığına ise katılıyorum.

Güç yönünden sıkıntı yaşayacağını hiç sanmıyorum. K.hakisi ve uçma özelliği yeterince avantaj sağlar bana kalırsa. Bu arada Luffy g3'le kafasına vurdu ve kafası parçalandı. Buradaki sorunu anlayamadım. :/
Sanji'nin o kadar güçlü saldırısı yoktur diye yazdım. Ne yapacak taşı mı yakacak?

Luffy'nin saldırısı bu. Azbuz değil. Oven gibi adamlar tek bu saldırıdan.

Güç yönünden sıkıntı yaşayacağını hiç sanmıyorum. K.hakisi ve uçma özelliği yeterince avantaj sağlar bana kalırsa.
Ah kardeşim keşke herkez senin kadar objektif olabilse ama nerde. Bu adam sırf Zoroyla savaştı diye böyle yüceltiliyor yazık valla bir fanlık uğruna objektiflik çöpe atılıyor.

Ah kardeşim keşke herkez senin kadar objektif olabilse ama nerde. Bu adam sırf Zoroyla savaştı diye böyle yüceltiliyor yazık valla bir fanlık uğruna objektiflik çöpe atılıyor.
Reis sen de sağlam Sanjici çıktın ha. :/ Yalnız William bu tür konularda pek fanlık veya hater'lık yapmaz genelde. Gerçekten öyle düşünmese yazmazdı o şekilde.

Reis sen de sağlam Sanjici çıktın ha. :/ Yalnız William bu tür konularda pek fanlık veya hater'lık yapmaz genelde. Gerçekten öyle düşünmese yazmazdı o şekilde.
Ben hep Odayı suçluyorum kaç yıl oldu hala şöyle Enies loby gibi bir arc yapamadı milleti muallakta bıraktı yazık etti Sanji Fandomuna. Oden beş yıl ezildi ama biz Sanji fanları 10 yıldır eziliyoruz.:bilmem:

40 sayfa neyi bu kadar tartıştınız yav? Sanjiye nasıl vuracak bu yavaşlıkla Pica? Zoronun tek attığı karakteri bırakın da Sanji alsın.

Taşı kıramaz demedim ki. O kadar büyük bir alan saldırısı yok Sanjinin.
Reis Sanji her türlü Pica’yı hissedip bulur sonra şunu yapıp rahatlıkla pica’yı oradan çıkarır zaten.

Olmadı yerini bulup gökten direkt üstüne çöker.

Sanji Bege’nin kalesinin içinden dışarıdaki Neko’yı hissetmişti ve suyun altında yaşam gücü yani aurası baya azalmasına rağmen Kinemon’u hissedip bulmuştu.
Yani alevli muzun sağlam gözlemi mevcut ve sağlam saldırıları da var.

Hadi Pica Sanji’yi yakaladı üstüne yumruk geliyor diyelim
Oz’un bu saldırısı bütün kaleye etki ediyor ve Sanji Oz’un iki elini iki sene önceki haliyle reflekte ediyor yani taş gelse safe o taşı tekme gatling ile parçalar ama Pica hızlı hareket eden ve uçan Sanji’yi yakalayabilmesi için hain planlar kurması lazım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık