Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Pica

Kazanan kim olur ?

• Kullanılan toplam oy
    216
Sanji vs Vergo bilmem ne diyen var. Önceki arcın olayından bahsediyorsunuz. Tayfa arc değiştirdiği vakit havadan güçleniyor zaten. Water 7 - Enies Lobby en güzel örneği (Oda bir şeyler uydurdu, yedik). Sanji'de rahat yenerdi Pica'yı, taş kesmek marifet değil. Z filmindeki Sanji vs Binz dövüşünün bitirici vuruşu gibi; Pica'nın yerini tespit edip, delip geçecek. Basit.

Sanji de kolayca yener Pica'yı. Saldırı gücü Zoro kadar yıkıcı olmasa da Skywalk ve k.haki avantajı ile rahatça yenebilir Sanji.

Zorocuların ağladığı başlık :D
Suitsiz sanji zorodan daha kolay yener bu picayı zoro en büyük problemi picayı bulmakta yaşadı sanjikunun picanın yerini gelişmiş kh si ile rahatlıkla bulabileceğini düşünüyorum sonrası bir hell memoriestir

Zorocuların ağladığı başlık :D
Suitsiz sanji zorodan daha kolay yener bu picayı zoro en büyük problemi picayı bulmakta yaşadı sanjikunun picanın yerini gelişmiş kh si ile rahatlıkla bulabileceğini düşünüyorum sonrası bir hell memoriestir
Bulsa bile o kadar büyük bir kütleyi Zoro gibi anında parçalayamaz. Zoro'nun ani kesişlerinden bile kayanın içinde sıyrılıp kendini kurtaran Pica, Sanji'nin vuruşlarından mı kaçamayacak? Bunu Sanji'nin Pica'nın dev vücudunu parçalayabileceğini düşündüğün için yazıyorum. Bence Sanji en fazla Luffy'nin elemanın kafasında açtığı gedik hasar verebilir. Sonuçta Sanji'den Elephant Gun'dan daha güçlü olan bir saldırı görmedik.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık