Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Kyros

Sanji vs Kyros

• Sanji

Kullanılan: 92 82.9%
  • Kyros

Kullanılan: 19 17.1%

• Kullanılan toplam oy
    111
Sanji götürür.

Tek bacaklı da olsa Kyros'u yeterli güçte çizmemiş Oda. Arenada binlerce dövüşü tek bir darbe dahi almadan kazanmak çok iddialı bir şey ama o ihtişamı göremedik pek. Kısacası daha güçlü olmalıydı.
tek bacak yok lan farkında mısın görmemiş olman lazım bu yorumu atman için.
Tek bacak yok normalde ayakta duramaması lazım. Orası van pis diye hareket ediyor ve kılıç kullanıyor lakin orası başka bi evrende olsa yok artık derler adama.
Daha ne yapsın söyle :D

tek bacak yok lan farkında mısın görmemiş olman lazım bu yorumu atman için.
Tek bacak yok normalde ayakta duramaması lazım. Orası van pis diye hareket ediyor ve kılıç kullanıyor lakin orası başka bi evrende olsa yok artık derler adama.
Daha ne yapsın söyle :D
Fark etmiyor o havayı pek alamadım. :/ Güçlü bir saldırısı olsaydı bari.

O kadar usta ki Dof ensesindeki kılı çekiyordu Luffy olmasa. :( Çok bir şey değil sadece biraz daha güçlü olmasını bekliyordum.
Hakinin h'sini bilmeyen birinin usta haki kullanıcılarını yenebildiği gerçeğini senden gizledikleri için, o gizleyenler adına senden özür diliyorum.

Fark etmiyor o havayı pek alamadım. :/ Güçlü bir saldırısı olsaydı bari.
Güçlü saldırısı olmadığını nerden biliyorsun deyip uzatmaya gerek yok. Mangaka zaten sahtede olsa Dofun kafayı aldırttı ve Dof tayfasındaki en hakiki korsanla savaşma onuru bahşetti ve kazandırdı o tek bacakla.
O kadar övdüğü karakteri arka planda tutmalıydı ve bunuda ona büyük bir dezavantaj vererek sağladı. Tek bacaklı abi daha ben nasıl o kadar hızlı hareket ettiğini sorgularken sen neler bekliyorsun? :D

Hakinin h'sini bilmeyen birinin usta haki kullanıcılarını yenebildiği gerçeğini senden gizledikleri için, o gizleyenler adına senden özür diliyorum.
Çarpıtma konuyu hemen,olayı k.hakiye bağlayan sendin ben de ona göre yazdım. :/

Neyse ben yatıyorum Kyros için gece gece uykusuz kalmaya değmez. :D

@Korsanlar ''Kralı''

Sana da şunu söyleyip yatayım. :/ Tek bacaklı Zoro Diamante'yi ne yapardı sence? Evet, aşağı yukarı Zoro seviyesinde olmasını beklerdim. :( Hadi iyi geceler.

Anlamadın. Hakide iyi diye yenilmeyecek diye bişi yok. Zaten Doffy de hile hurdayla yendi. Sugar olmasa orada bak ne oluyordu Doffy'nin hali. Aklını alırdı. Oyuncak oldu adamlardan o haliyle kaçtı.

@Korsanlar ''Kralı''

Sana da şunu söyleyip yatayım. :/ Tek bacaklı Zoro Diamante'yi ne yapardı sence? Evet, aşağı yukarı Zoro seviyesinde olmasını beklerdim. :( Hadi iyi geceler.
Kellesini Diamenteye kaptırırdı oracıkta :/

Anlamıyorumki ben seni bacak lan bacak keşke Kafası olmasaydı ama sen inada bahane bulurdun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık