Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Jinbe

sanji vs Jinbei

• Sanji affetmez

Kullanılan: 48 31.0%
  • Jinbei alır

Kullanılan: 97 62.6%
  • kararsızım

Kullanılan: 10 6.5%

• Kullanılan toplam oy
    155
Bence k.hakisi yetmeyen herkez Dof karşısında aynı duruma düşer. Jinbei de dahil.
K.haki tamamda,Sanji gitti Dofun ağına atladı resmen,havada olmasının etkiside büyük.

Hem Jinbeinin Dofun ağına düşmesi,Sanjiden güçsüz yapmıyor.Şuana kadar gördüklerimize bakarsak.

Jinbei bariz önde yani.

Jinbe sağlam bir dövüşün ardından alır, Ace ile 5 gün kapışabilecek güce sahip, Ace'in saldırıları şuanki Sanji'nin Diable Jambe saldırılarından biraz daha iyidir, Sanji yakın zamanda zaten kendini zorlayıp daha da gelişecek, Oda bunun sinyallerini verdi bir daha ki arc Sanji'nin arc'ı olacak diyerekten.

kör topal

Bence Sanji döver ama Jinbei'den okama kenpo bekliyorum bu sebeple Jinbei'ye bastım. Pardon ne okaması kojin kempo dicektim beklentim büyük.

kör topal

Bu Sanji vs İvankov olmasa da Sanji derlerdi çünkü adamların beklentileri var. 3 arc'tır bekliyorlar kabire kadar beklicekler herhalde. Görüneni kabullenemiyorlar yahu. Sanji tayfanın 3.adamı ve Luffy vs Jinbei'de kum torbası olmuş biri.

Balıkadam adası arcının sonuna bakarsak eger;

- e.oda jinbeiyi tayfaya aldı aslında. yani hem tayfa hem luffy bizzat davet etti ve oda kabul etti. sadece olay ertelendi... bununsa iki temel nedeni var ;

1- e.oda jinbeinin zoro ve sanjiden güclü oldugunun farkındaydı. zamanı erteliyerek zoro ve sanjiyi güc olarak jinbeinin üstüne cıkartcak. dikkat edin eşleşmelere: sanji ve jinbei eşit bir sekilde bir kişiye zoro tek basına bir kişiye. olması gereken ve mangakanın belirledigi kurgu bu gibi duruyor. luffy > zoro > sanji ve jinbei

2- jinbei günes korsanları kaptanı olarak charlotte linline hizmet ediyor. zamanı geldiginde saf değiştirerek linlinin düşüsünde önemli rol oynıyacak aynı drake gibi ;)

yani su an için jinbeiyi sanji yenemez. adam magmayı avucladı. jinbei vergodan cok daha hayvan bir karakter. sanjinin upgrade edilmesi ve hakisini geliştirmesi lazım. o zamana kadar jinbei her yerde döver sanjiyi. en kestirmesinden düşünün bakalım sanji acee karsı ne yapabilirdi ? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık