Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    242
Doflamingo'yu o kadar küçümsemeyin. Bu adam King Kong Gun'a anca düşmüş birisi. Luffy'nin en güçlü saldırılarından birine yani.

Tüm darbelerini attıktan sonra yıktı. Doflamingo bir tanesinde aya yolculuğa çıkıyor. Luffy kaçlarca yumruk yağdırdı en son Luffy bitirince son darbede yıkıldı.
Yıkıldı da zerre hasar almadı. Bir yerden bir yere fırlamak tamamen aldığı hasarla ilişkili değil, anlatmaya çalıştığım şeyi anlamıyorsunuz. Tek G3 yumruğuyla da gökyüzünden yere pimledi Kaido'yu, hasar gördü mü?

Şuna karşılık atılabilecek onlarca panel yazılabilecek onlarca karşıt argüman var ki samimi söylüyorum bu bolluğun içerisinde kayboldum. Muhabbet tartışmaya değer olmadığından bundan daha fazlasını yazmaya üşeniyor ve seni MC feat hax güç dengesine havale ediyorum.
Attığım sahnede istese Jozu'ya "git denize atla der" öldürürdü. Sol kolların bile açık verme lüksü yok bu karaktere karşı. Sağ kollarla ismi gayet anılabilecek biri.

Doff'un oluru bence yc2-yc3 arası. Fırsatını yakalarsa belki yc2 indirir. Sağ kol eder diyenler kek adasını unuttu mu bilmiyorum.

Yoo, vermemiş. 4. Vites ile vursa ada turu yapar mı yapmaz mı onu söyle bana? Aldığı hasar konuyla ilgili değil, benim anlatmaya çalıştığım da oydu zaten. Sanki hasarla çok ilişkiliymiş gibi "Doflamingo ada turu yaptı" diyip aynısı başka bir karakterde olunca "ama hasar görmemiş" demek çelişiyor.
Yapmaz tabii. Yapmadı da. Luffy'nin daha güçlü yumruklarla sarhoş Kaido'yu birkaç metre ittirmesinden bahsedeceksen bilmiyorum ama.

En vasıfsız sağ kol olan King bile Dof'u komaya sokar.Dof o seviyenin adamı değil.Meyvesi hariç hiçbir konuda üst düzey değil çünkü.Sadece meyve ile de sağ kol olunmaz.

Uçan Altılı seviyesinde haki olduğunu nereden çıkardın? O attığın Cracker paneli yanlış çeviri, resmî çeviride öyle bir şey demiyor. Güçsüz bir hakisi olsaydı, Jozu'yu delemezdi.

4. Vites de aşırı hızlı bir form, en hızlı formu olmasa da bu böyle. Sanji'nin, Queen'e karşı yaptığı gibi blitz atıyordu Doflamingo'ya. Yavaş kaldığı adam geleceği görüyordu.
neye göre g4 çok hızlı bir form anlayamadım hani mingo'nun ayak uydurmakta zorlandığı bir form ve hani dress zamanı g4ten bahsediyoruz

Jozu off guard idi güçsüz bir hakiyle alakası yok adamın gidip vücudunu deliyor zaten ne beklentiniz var ki ? mesela 1vs1 de Doffy'nin herhangi bir skillinin Jozu'ya işlememesi mi lazım adam zaten sinsice saldırıyor yakın mesafeden deliyor jozu doffy'e odaklanmamış bile o panelden Doffy övmemiz mi gerekiyor ?

çeviri hatası olup olmaması bir şeyi değiştirmez aslında Cracker'in haki konusunda Doffy'den daha iyi olduğu değişmiyor

bu Doffy'nin hakisi base ve hakisi geri gelmemiş Luffy'nin karnına saldırırken zar zor deliyor o zamanki Luffy max yc3 o da g4 hali ile

Bu ise Wano Luffy'e karşı savaşan bir tobi ropponun haki seviyesi

böyle bakınca ulti'nin hakisi > doffy'nin hakisi demek zorlama olmaz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık