Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    242
O manada demedim, sen anlamadın sanırım. Croc'un güçlü gelmesi için Mangaka'nın hazırladığı bir altyapı ve amaç var. Dof da böyle bir şey görmedim ben bu zamana kadar, hem de Dof Mangaka'nın pek çok şeyi düşündüğü, oturttuğu zamanlar işlenmiş bir karakterdi. Yani ''Croc güçlü gelecek, Dof da göründüğünde daha güçlü gelecek'' olayının Croc ile bağlantılı olmasına ne alaka dedim...

O yüzden mi Crocodile Dof'a ''Kendini benimle aynı seviyede görmen ne büyük küshatlık'' deyip daha sonrasında ''Adamım olabilirsin'' demeye getiriyor? Bu dediğine en fanatik Dof fanları bile güler... :D
Yeniden gözükme gücüne bahane bulmak iki dakikalık olay. Adı gibi kendisi de komik olan bu hadise tamamen mangakanın o anki hissiyatına bakar. Bu güçten adam akıllı faydalanamayan tek karakter Smoker'dır.

Yeniden gözükme gücüne bahane bulmak iki dakikalık olay. Adı gibi kendisi de komik olan bu hadise tamamen mangakanın o anki hissiyatına bakar. Bu güçten adam akıllı faydalanamayan tek karakter Smoker'dır.
Orada şöyle bir sıkıntı var. Pek çok karakter ''çok güçlü'' dediğimiz şekilde geri dönüş yapmıyor. Smoker'ın olayı belliydi, adam denizciler içinde bile belli bir potansiyel olarak gösterilmemişti. Sadece karakter olarak farklı bir kişiliğe sahip. Güç olarak potansiyel diye bahsedilen kişileri tam anlamıyla işlenmese de gördük denizciler arasında, Amiral adayları gibi...

Diğer tarafta güçlü geleceği düşünülen karakterler ise farklı, kapak hikayesi ya da kendilerine ait özel hikaye, açıklama yapılan karakterler. Crocodile ve Lucci bunların başında geliyor misal. Birisi için ''Yakında geri döneceğiz'' tarzında bir kapak hikayesi gösterildi. Diğerinde ise yine kapak hikayesi çizilip daha sonrasında ''Bu adam yaralıydı'' demeye getirip WB olayı sonrası ''Yaralarımı iyileştirdim'' dedirtti, bununla beraber hikaye olarak da merak edilen pek çok nokta var bu karakterler hakkında. Dof'un mesela çoğu şeyini gördük, hikaye olarak da işleniş olarak da. Gelebileceği tek yer olur o da son savaş diyebileceğimiz yerde, hükümet bunu çıkarmak isterse. Şuan öyle bir durum ya da seçenek de yok gibi görünüyor, öyle ki aksi şekilde öldürmek istiyorlar bunu. Orada bile öldürmek istediklerini birini dışarı hiç bir şekilde çıkarmazlar. Bu noktada da ya Dof'u oradan biri çıkaracak ya da hükümet yıkıldıktan sonra ID de ki duruma el atılacak. Çünkü ID'ye öyle dümdüz gidemiyorsun, kapıları açtırman gerek. Konum olarak özel bir yerde ID...

Dediğim gibi oradan onu çıkaracak biri gelmezse işi çok zor. Öyle ki oraya genel olarak bir giriş de yok zaten hükümetin elinde olan bir nokta hem de öyle yol üzerinde bir yerde de değil...

Dofy, Amazon Liliy'de kuş kafesi açar ve "ben yenilmeden, bu kafes asla kapanmayacak ve bütün kadınlar ödürülecek" der. Sanji Reis sigarasını yakar ve Dofy'e bir tekme çakar, Dofy uça uça Amazon Lily'den çıkmaktadır. Kendi açtığı kuş kafesinin ipleriyle 4 parçaya ayrılır ve dövüş biter.

Dövüşten sonra Amazon Lily'nin kızları, Sanji'yi ödüllendirirler :oleyo2:

@sensey @Tiksav Lee

Bu arada gençler Dof amiral ayarı gelebilir derken billur geçiyordum ama Sanji amiral gömer derken gayet ciddiyim. Seri sonu Sanji'den böyle bir performans beklemek kadar doğal bir şey yok buna üzgün attıysanız kendinizi lütfen birer aylığına banlatır mısınız?
Tikveşin üzgün atmasının sebebi Sanji'ye seri sonu amiral demen değil Croc 1 olursa Doffy 2 olur demen. ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık