Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Donquixote Doflamingo

Kim kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    242
Seni tavlamak için crocodan gireyim dedim, tutmadı. Hakisiz dönsün de aklın başına gelsin :D Yorumlamalar farklı diyeyim kapatayım konuyu iyi geceler :)
Eğer Croc hakisizse ki bence imkanı yok öyle olmasının. O halde MF de Dof ve Mihawk ile çarpıştıysa 2 yıl öncesi NW'ye girmeden önce ''Artık iyileştim'' diyen adam neler yapar siz düşünün. Ben başka bir şey demiyorum... ;)

Crocodile Mangaka'nın erken harcadığı ama sonrasında ''Ben nasıl bir mallık yaptım, şimdi kazı nasıl çevirip de yakmasam'' dediği karakterdir. Belki de hikaye anlamında en çok sonradan açıklama yaptığı karakterlerden biri olabilir bu hatayı kıvırmak için.

O yüzden benim aklım başımda da umarım sizin aklınız başınıza gelir, görün artık şunları. :D

Dofy ID'de. Sabo yakalanmış olabilir. Vivi nasıl bilmiyoruz. Croco - Dofy, Sabo - Ace benzerliği malum. İkinci bir MF vakası kesin olacaktır. Bu vakaya Dofy'de katılırsa, baya yeni yeteneğini görebiliriz. Support olma konusunda Croco'dan daha faydalı olacaktır. O zaman da bu konuyu daha farklı değerlendirebiliriz. Şimdilik, Sanji her türlü yener.

Sanji alır. Dofun karizmayı çizen karakter Cracker oldu ilk. Gerçi momda ne tayfa toplamış King bile Cracker etkisi anca yapmıştır gözümde.

Ben doffyi sol göz olarka görürdüm hep. E sanji queni yeniyorsa neden Doffyi yenemesin gözüyle bakıyorum.

Sanji

Dof güçlü fiziksel karakterleri uzakta tutarak dövüşen biri. Ama sanji hem uçabiliyor hem de gözle görülmeyecek hızda hareket edebiliyor. Dof sanjiyi uzakta tutamaz.

Sanji süper hızını ve ifrit jumbe’yı kullanmak zorunda kalır yalnız. Eğer hemen yorulacaksa yenilebilir ama yeteceğini düşünüyorum dof’a. Zor dövüş olur.

@Daredewill @Wataame Daisuki @RedTeroR yoğun saldırı altında olduğumuz bu dönemi atlatacağız inşallah.:mincika:Siperlerinizi kazmayı unutmayın.

Konuya gelirsek alma şansı var ama hala kaybeder.Uyanışa gear 4 modu gibi tepki veremez çünkü savunma olarak.Kong gun gibi hasar verse bile nihai teknik karşısında Kkg gibi vereceği bir karşılık yok.Doflamingo’nun bankai benzeri son teknikleri çok es geçildi onlar baya baya güçlü teknikler God thread herkes Luffy gibi kıramaz.
KKG o kadar fazla geldi ki spider web’i aştı, gods thread’i geçti ona rağmen saldırı dof’u yerin dibine soktu. Saldırılar azcık yakın olsa dof çok az hasar yerdi.

O çarpışmaya sanji girmez bile. Ve girse de hell memories’in ifrit jumbe versiyonu yeter büyük ihtimalle. KKG kadar vurması şart değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık