Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sanji vs. Charlotte Cracker

Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    221
Sanji'nin tekmeleri Cracker'ın asker bisküvilerini kıramaz. Doğrusu eskiden Sanji'nin amiral seviyesine geleceğine inanırdım fakat o inancımı da yitirdim. Seri sonu King-Marco arası bir noktaya gelsin öpüp başına koysun. Neyse, Yamato savaş gücü olarak onun yerini alacak, zira şimdiden kendisi King'i eşek sudan gelinceye kadar dövebilecek kapasitededir. Seri sonu yonko olur. Zoro ile iyi ikili olurlar.

Sanji'nin tekmeleri Cracker'ın asker bisküvilerini kıramaz. Doğrusu eskiden Sanji'nin amiral seviyesine geleceğine inanırdım fakat o inancımı da yitirdim. Seri sonu King-Marco arası bir noktaya gelsin öpüp başına koysun. Neyse, Yamato savaş gücü olarak onun yerini alacak, zira şimdiden kendisi King'i eşek sudan gelinceye kadar dövebilecek kapasitededir. Seri sonu yonko olur. Zoro ile iyi ikili olurlar.
Mangaka Reiju'ya 0 demek yerine 1 dese Sanji'nin üstünde 3 yerine 4 yazıyor olurdu. Bu detaya dikkat etmediğini düşünmek yanlış olur bence. Sanji'nin üstündeki numara tayfadaki yerini de gösteriyor aslında. Luffy 1, Zoro 2, Sanji 3. Bu durum değişmeyecek, hee türlü bahse varım.

Şaçma bulutlardan bi iner Sanji şimşek gibi o biskiviyi demli çaydaki petiböre çevirir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık