Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji Kimi İndirir?

Sanji Bu Arc Kimi İndirir?

• Kullanılan toplam oy
    58
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Big Mom'ın ineceğini düşünmüyorum. Luffy bir söz verdi ve buraya tayfanın hepsi gelmedi. Balık adam adasından gelen bomba da bildiğim kadarı ile patlamadı. Bege de bir şeyler planlıyor. Luffy bir tatlı komutanlardan birini zorla alacakken (yada alamayacak) Sanji bunu yapamaz. Sanji'nin ailesi ile hesaplaşması doğru olan. Tabii ya onları yenecek yada onların saygısını kazanacak. Dahası Sanji bu evliliği yapmayacağı yada bir şekilde tayfaya geri döneceğine göre Vinsmoke ailesi de Big Mom ile çarpışacak. Birbiri ile dost olmayan ama Big Mom'a karşı olan kimseler var. Karışıklıkta Luffy ve ekip Sanji'yi alıp kaçacaktır. Bu arada ailesiyle hesaplaşacak bunun yanında belki nişanlısının babasını filan dövmesi gerekebilir. Eğer düşünürsek düğünü karıştıracak kadar şey var. Tabi burada Big Mom ve tatlı komutanlarının gücü önemli. Luffy onlardan biri ile ilgileniyor. Bakalım neler olacak.

Kimle dövüşecek bilmem ama Judge ile teke tek erkek gibi dövüşüp yamultmasini isterim.

Güzel konu hoşuma gitti :D
İhtimaller; Ichiji, Tamago, Bege ve Niji. Bunlardan birkaçı da olabilir. Benim en çok istediğim ise Ichiji, bu yüzden oyum ona :)

Edit: Judge de bir ihtimal tabi, unutmuşum.

İchiji için E. Oda farklı bir alt yapı oluşturdu. Dördüncüyü dövüp, babasına tereddtütsüz atarlanan Sanji, İchiji'yi gördüğünde soğuk terler dökmeye baslıyor. Haala bilinçaltında onla ilgili korkutucu şeyler olmalı. Sanji bur arc savasacaksa geçmişiyle savasacak, anlaşılan o geçmişte kendine en çok problem olan kişi de birinci..

Evet, bu arc Sanj'nin rakib İchiji olur.. Ve bu adamın nedense Judge'den güçlü olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
Eger sanji judge ile savaşırsa luffy bm savaşı olur. ama iciji savaşı olursa. Luffy judge savaşı olur ve bm bu arc inmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık