Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sanji İleride Nasıl Bir Güçlendirme Alacak?

Sanji Nasıl Güçlenmeye Devam Eder?

• Kullanılan toplam oy
    54
En sevmediğim mantık bu. Mihawk'la neden alakası olsun Zoro'da kral haki olmasının ?

Bir karakter gözüktüğü ilk andan yaptığı iş ve sergilediği tavırlarla kral hakiyi hak ettiğini okuyucuya ikna ettirebiliyorsa onda kral haki çıkar. Gaban'da kral haki varsa Sanji'de de vardır. Ne alaka ? Gaban başka bir karakter Sanji başka bir karakter. Belki Gaban hak ediyor Sanji etmiyor belki Y hak ediyor Z etmiyor.
İşine geliyorsa :d

Sanji'de Haoshoku Haki çıkmaz.

Niye çıkmaz?

Çünkü Hırs Yok.

Allah Allah...

Zoro'da hırs var da ne oluyor aşağı mahalleye koy evinin yolunu bulamaz, yemişim onun hırsını.

Bütün tayfa üyelerinin şu iki yıllık zaman diliminde neler başardığını da mı görmediniz?

Bütün tayfa hayallerinden vazgeçti artık hepsinin ortak bir hayali var o da Luffy'yi, Korsanlar Kralı yapmak. Bunun için hepsi oldukça hırslı, özellikle Zoro ve Sanji.

Zoro'cu arkadaşlar Zoro'yu dev aynasında gördüğü için kendilerince Zoro'yu, Luffy'le kıyaslıyorlar. Bütün tayfa bir olsa yine de Luffy'yi yenmeye güçleri yetmez. Geçin artık Zoro'yu, Luffy'le kıyaslamayı. Serinin ilk arc'ları için belki bu mümkün ama gelinen noktada artık kıyaslanmaları bile mümkün değil.

Luffy, Yamato, Zoro, Sanji tayfanın Haoshoku kullanıcıları olacaktır. Bu tayfa serinin zirvesi olacak. Yani Rocks Korsanları, Roger Korsanları, WB Korsanları, Kızıl Saç Korsanları, Karasakal Korsanları, bu tayfanın gerisinde kalacak.

Bu saatten sonra her şey haki. Gerçi bana göre her zaman her şey hakiden ibaretti. Bkz; Roger, Shanks gibi elemanlar. Kaidou Başgan zamanında izah etti durumu. O yüzden ekseri p-uplar herkes için Haki bazlı olacaktır. Buna Sanji de dahil.

mihawk'ta varsa zoro'da da çıkar ama mihawk'ta yoksa zoro'da olması için bir sebep yok. mihawk'ta var mı yok mu hatırlamıyorum. bana öyle geliyor ki, mihawk ve birkaç üst düzey kılıççının kullanabildiği özel bir güç var. bu güç kral haki gibi seçilmiş kişilerin kullanabildiği özel bir güç olabileceği gibi, kral hakiye de bağlanabilir.
Bu mantıkta, Judge'da ya da Zeff'te yoksa Sanji'de de çıkmaz o zaman :bilmem:

Kral hakinin çıkacağını pek sanmıyorum ama seri sonunda silahlanma hakisi ile evrende ilk sıralarda olabileceğini düşünüyorum.

Hee Sanji'de kral haki çıksa şaşırır mıyım sanmam.

Tayfada Kralın hakisinin daha fazla kişide çıkmasını istemem ama. Yeterli hatta fazlasıyla yeterli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık