Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Samurai Jack (2001-2017)

Aslında bende böyle düşünürdüm ama tekrar izleyince gerçekten güzel geldi. Bunun nedeni aksiyona çizim stilinin uyması.Şuan seriyi yapan isim hala bu çizimi geliştiriyor ve gerçekten güzel işler çıkarıyor ortaya. Tabi bu biraz senlik bir durum olduğu için çok uzun bir şey yazmak doğru gelmiyor bana.
Bence hala daha çok dandik. Bi de yani o yaratıklar ya da robotlar için tercih ettikleri renk paletleri de inanılmaz kötüydü bence. İzlediğim şeyin her saniye bana ben bunu daha güzel tasarlardım dedirtmemesi lazım.
Düşünsenize yani, Jack abimiz zaten paralel evrenlere atlamaya alışkın biri, koyardık Guts'ın yanına, iki bahtsız dolaşırlardı. Aaah ah.

Bence hala daha çok dandik. Bi de yani o yaratıklar ya da robotlar için tercih ettikleri renk paletleri de inanılmaz kötüydü bence. İzlediğim şeyin her saniye bana ben bunu daha güzel tasarlardım dedirtmemesi lazım.
Düşünsenize yani, Jack abimiz zaten paralel evrenlere atlamaya alışkın biri, koyardık Guts'ın yanına, iki bahtsız dolaşırlardı. Aaah ah.
Dediğim üzere bunlar biraz kişisel şeyler. Aslında bu seriyi yapan isim Dexter'ın laboratuvarını yapan ve Powerpuff Girls'in animasyonlarını yapan isim. Samuray Jack'te ilk defa aksiyona geçtiği için böyle durmuş olabilir. Dediğim üzere adamın stili sürekli gelişiyor. Primal isimli diğer yapımını izleyebilirsin. Orada mesela o stil hoşuna gidebilir.

Silinmiş Üye

vallahi bilemiyorum daha küçükken izlemeye başladığım için kılıçlı bir adamın şeytanla savaşması beni çok heyecanlandırıyordu
Ben de bu sıralar çok sıkılıyorum. İzleyecek birşey kalmadı. Belki buna bakarım dedim çok ovulurse.

Dediğim üzere bunlar biraz kişisel şeyler. Aslında bu seriyi yapan isim Dexter'ın laboratuvarını yapan ve Powerpuff Girls'in animasyonlarını yapan isim. Samuray Jack'te ilk defa aksiyona geçtiği için böyle durmuş olabilir. Dediğim üzere adamın stili sürekli gelişiyor. Primal isimli diğer yapımını izleyebilirsin. Orada mesela o stil hoşuna gidebilir.

Dexter ve PPG nin çizimlerini de beğenmiyorum ben. Çok özensizler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık