Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki'nin Güncel Güç Seviyesi

Sakazuki'nin Güncel Güç Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    153
KK seviyesine yakın adam, KK etmeyen ve yaşlı, hasta ve ağır yaralı olan birinden ciddi darbeler alıyor.
Darbe aldığı tek an WB arkadan saldırınca oluyor. Kaldı ki WB hasta ve yaralı doğru ancak hala dünyadaki en güçlülerden biriydi.

Herhangi bir yonkouya kaybeder.
Lel :D

Yonkoyu güçlü tutman gerek çünkü bu Shanks'ı güçlü kılar ve bu da Mihawk'ı :D Mantığını anladım.

Darbe aldığı tek an WB arkadan saldırınca oluyor. Kaldı ki WB hasta ve yaralı doğru ancak hala dünyadaki en güçlülerden biriydi.

Lel :D

Yonkoyu güçlü tutman gerek çünkü bu Shanks'ı güçlü kılar ve bu da Mihawk'ı :D Mantığını anladım.
Gözlem hakisi diye bir şey var değil mi? Ayrıca bence O WB hiçbir yonko'yu yenemezdi, ama konu o değil. KK seviyesi ile kıyaslıyorsak arada çok mesafe var yani. :d

@Tiksav Lee bak sana düzgünce tekrar anlatmaya çalışacağım kanka yine alakasız bir şey yazarsan daha uğraşamam valla kusura bakma. :R
Şimdi Kuzan ile tekrar Akainu karşılaşsa sonuç farklı olur mu? Senin için olmaz ise mevzuyu boşa uzatma zaten kendi kendinle çelişiyorsun. İsterse burun ucuyla yensin her seferinde, o adamdan güçlü olduğu anlamına gelir. Daha üste koyulur. Yani sen bir Yonko karşısında kime daha çok şans tanıyorsun Akainu mu Aokiji mi? İkisine %50 %50 diyorsan tamam hadi diyeceğim senin fikrin öyle. Ama birine %51 birine %49 veriyorsan yine kendinle çelişiyorsun.

Seriyi gerçek hayat gibi yorumlamayın, bu seride olaylar farklı işleniyor. Denk adamların yenişemediğine şahit olduk daha önce. Gerçek hayatta bile dediğiniz mantık alakasız ya neyse. Bir boksör bir boksöre yenilince rövanş attıklarında bu sefer diğeri yendiğinde sanıyor musunuz ki önceden de denktiler? Hayır bunun alt yapısı var o adamlar dövüş öncesi senelerce antreman yapıp hazırlanıyor kendini geliştiriyor. :(

Gözlem hakisi diye bir şey var değil mi?
Kardeş o vakitler haki sistemi oturmuş bir şey değildi ki :D Sanki savaş alanındaki herkes gözlem hakisinde bombastik seviyelerde idi de bir tek Akainu kullanmadı. Lafa gel.

O WB hiçbir yonko'yu yenemezdi
BM'i yenebilme şansı var. Kaldı ki, o WB hiç bir amirali de yenemedi zaten ee ?

KK seviyesi ile kıyaslıyorsak arada çok mesafe var yani.
Ben KK seviyesi ile ilgili bişi demedim. Sen WB yekeyek dövüşte bir sürü darbe indirmiş gibi konuşmuştun ancak sadece 1 darbe idi ve o da Akainu'nun arkasından gelerek yaptığında oldu ve Akainu 2-3 dk sonra yer altından çıkageldi herif zaten. Shanks gelmese WB korsanlarının yokoluşunun sebebi olacaktı.

Bugün BM gibileri veteran level karakterler tarafından bile rezil edilebilirken. WB'nin o darbesinden sonra Akainu 2 Savaş Lordu(Jinbei ve Croco) + 14 Tümen Komutanını (içlerinde Marco ve Vista olan) önüne katıp kovalıyordu.

Aynı şeyi BM'in yapabileceğini ya da aynı dominant etkiyi yaratabileceğini sanmıyorum. Ultimate atağı ile zaten yaralı olan Ulti'yi bile tekleyemiyor daha. Akainu'nun Franky'nin suratına motor atarak yere kapaklanacağını düşünemiyorum :D :D

Kardeş o vakitler haki sistemi oturmuş bir şey değildi ki :D Sanki savaş alanındaki herkes gözlem hakisinde bombastik seviyelerde idi de bir tek Akainu kullanmadı. Lafa gel.

BM'i yenebilme şansı var. Kaldı ki, o WB hiç bir amirali de yenemedi zaten ee ?

Ben KK seviyesi ile ilgili bişi demedim. Sen WB yekeyek dövüşte bir sürü darbe indirmiş gibi konuşmuştun ancak sadece 1 darbe idi ve o da Akainu'nun arkasından gelerek yaptığında oldu ve Akainu 2-3 dk sonra yer altından çıkageldi herif zaten. Shanks gelmese WB korsanlarının yokoluşunun sebebi olacaktı.

Bugün BM gibileri veteran level karakterler tarafından bile rezil edilebilirken. WB'nin o darbesinden sonra Akainu 2 Savaş Lordu(Jinbei ve Croco) + 14 Tümen Komutanını (içlerinde Marco ve Vista olan) önüne katıp kovalıyordu.

Aynı şeyi BM'in yapabileceğini ya da aynı dominant etkiyi yaratabileceğini sanmıyorum. Ultimate atağı ile zaten yaralı olan Ulti'yi bile tekleyemiyor daha. Akainu'nun Franky'nin suratına motor atarak yere kapaklanacağını düşünemiyorum :D :D
1- Enel'in kullandığı gözlem hakisini unutmuşsun sanırım. Ben kendisinden o kadarını beklemiyorum zaten. Ama arkasındaki adamı da fark etsin bir zahmet.
2- Akainu'yu yendi. Ayrıca BM'ı yenip yenemeyeceği konu dışı. Akainu ve korsanlar kralı seviyesini tartışıyorduk en başta. Sonra sen onu alıntılamışsın.
3- Akainu'nun bahsettiğin kovalaması hiç yaşanmadı. Big Mom'un Ulti'ye yaptığı saldırı da "ultimate" falan değildi. Neyse, konu Big Mom değil zaten. :d

Kuzan Başgan indirdi bunu kesin. Kahpelik yapıp arkadan falan vurmuştur, tanıyoruz Sakazuki'yi.
Öyle bir şey olursa Kuzan daha güçlü derim zaten, ha dövüş sonuçlanmıyordu da Akainu mecbur bir hinlik yaptıysa da bu sefer denkler derim. Ama ortada öyle bir şey görmediğimiz ve Akainu'nun yendiği söylendiği için Akainu daha güçlüdür diyorum bundan doğal bir şey yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık