Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki'nin Güncel Güç Seviyesi

Sakazuki'nin Güncel Güç Seviyesi Sizce Nedir?

• Kullanılan toplam oy
    153
wb'yi öldüren akainu değildi ki, bb'nin adamlarıydı. akainu hasar verdi ama o kadar hasar aldı wb'den. aka'nın öldürebildiği tek kişi ace yani. seviyesi o kadar. kaido'yla kıyaslamak bence saçma.
Wb 3 tane büyük hasar aldı 2sini Sakazuki vurdu 1ini aklını çeldiği adam. Savaşı taşıdı adam resmen ve Wb'nin ölümündeki en büyük paya sahip.

WB rakibini hizlica yenmek için ölümcül yaralar aldı ve yaralarla 1 gün yaşamazdi diye düşünüyorum , bence o karşılaşmayi mutlak zafer örneği olarak kullanmak doğru değil.
WB, Akainu ile hiç dövüşmese yaşayabilir miydi ondan da emin değilim. Durum bu ciddiyken dövüşte bu faktörü de göz ardı etmemek lazım.

WB, Akainu ile hiç dövüşmese yaşayabilir miydi ondan da emin değilim. Durum bu ciddiyken dövüşte bu faktörü de göz ardı etmemek lazım.
Mevcut sağlık durumuyla büyük bir savaşa girerse savaş sırasında yada sonrasında kesinlikle ölücegini kendiside biliyordu ve asıl planida kendini feda edip evlatlarını kurtarmaktı , yinede genç halinde bile kafasının yarisi olmadan yaşamaya devam edebilcegini iddaa edemem.

Mevcut sağlık durumuyla büyük bir savaşa girerse savaş sırasında yada sonrasında kesinlikle ölücegini kendiside biliyordu ve asıl planida kendini feda edip evlatlarını kurtarmaktı , yinede genç halinde bile kafasının yarisi olmadan yaşamaya devam edebilcegini iddaa edemem.
Onu demiyorum. O halde bile bir şekilde yendiyse genç hali kim bilir ne yapardı diyorum. Bir de kendisinden güçlü olan Roger var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık