Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 196 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    430
Tasması da gücü de yeter ama adam bir sıkıntı çıkmadığı sürece bu kadar zayiatlı bir dövüşe girmiyor
Oğlum bu adam kutsalların önünden sivil geçti diye adalara buster call gibi çöken biri.
Linlin'se dünyada ağalığını ilan etmiş, kutsalların yaşayamadığı rahatlıkla istediği her yerde at koşturuyor.
Bundan daha büyük sıkıntı ne istiyon?:D

Oğlum bu adam kutsalların önünden sivil geçti diye adalara buster call gibi çöken biri.
Linlin'se dünyada ağalığını ilan etmiş, kutsalların yaşayamadığı rahatlıkla istediği her yerde at koşturuyor.
Bundan daha büyük sıkıntı ne istiyon?:D
Şimdi linlin kutsallara el sürüyor mu sürmüyor kutsal ejderler emir verse Akainu dalar oraya

Kızıl Köpek'in gecikmiş sonu yakın zamanda gelecektir.
Zamanında karşısında Dünya'da denge politikası izlemeye çalışan Shanks yerine daha korsan eğilimli bir Shanks olsaydı şimdiye kadar mezarı kazılmış olurdu.
Böyle egosu mitolojik tanrı misali olan zorbaların adamlığı daha güçlüsü karşısına çıkana kadardır.;)

Denizcilere bu tip elemanlar lazım devamlılığını sağlaması için. Tam bir korsan düşmanı,olması gerektiği gibi ama ben nedense sevemedim kendisini. Bu konuda rob lucciyi daha çok seviyorum mesela daha sadist, daha saldırgan, daha kötü. Ha ace'i kaza bela öldürdü luffy'e dalarken önüne atlamasaydı ne olurdu onu bilemem ama ben sevemedim kendisini. Denizcilerdeki tek eksik şöyle otoritesini herkese kabul ettircek,ihtiyarların bile gık çıkaramayacağı şaklı bir adam lazım.

Denizcilere bu tip elemanlar lazım devamlılığını sağlaması için. Tam bir korsan düşmanı,olması gerektiği gibi ama ben nedense sevemedim kendisini. Bu konuda rob lucciyi daha çok seviyorum mesela daha sadist, daha saldırgan, daha kötü. Ha ace'i kaza bela öldürdü luffy'e dalarken önüne atlamasaydı ne olurdu onu bilemem ama ben sevemedim kendisini. Denizcilerdeki tek eksik şöyle otoritesini herkese kabul ettircek,ihtiyarların bile gık çıkaramayacağı şaklı bir adam lazım.
İyi de adam korsanlardan çok sivil halka düşman.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık