Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
Rez alın, sırf genel arc kötüsü olması için içini boşaltacak bu karakterin Oda. Şu anki duyduğumuz saygının zerresini bırakmayacak karakterde.

Luffy bu adama BB ye duyduğu kinden daha fazlasını duyuyor. Ana karaktere kalıcı bir iz bıraktı. Oda bu adamı öyle Kaido Bigmom gibi harcayamaz hakkını verir kaybettirmeden.

Merakla meyve uyanışını görmeyi bekliyorum. Hayalimde şöyle canlandırıyorum, Sakazuki birkaç yüz metre çapındaki bir alanı lava döndürüyor-Doflamingo gibi-, lavda püskürmeler yaparak hem saldırı hem savunma amaçlı kullanıyor.

Oda'ya günahım kadar güvenmiyorum. Arc bossu olana kadar her kötü karakter muhteşem işleniyor One Piece'te.
Wano bittikten 10 bölüm sonra Kaido ismi geçtiğinde Luffy çok tınlamaz bile. Ama 10 yıl sonra Akainu'nun adı geçse Luffy öfkelenir. Adamın abisini gözleri önünde öldürdü ve yapabildiği tek şey yapma yapma diye bağırmaktı. Korkunç bir travma yaşattı ana karaktere. Luffy son arcta Akainu'dan bariz güçlü olarak gelir onla da kapışmaz ama bu kadar önemli bir karakteri oda mizah malzemesi yapmaz en azından. BB Akainu ve İm. Bu üçlü serinin en önemli düşmanları.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık