Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
Garp konusunu garp başlığı altında tartışırız orda garp baskın yaptığında kutsal ejder vardı zaten kasıtlı onlar için gitmedi
Linkini attığım mesaj yanlış göründüğü için önceki mesajımı aynen kopyaladım buyur

Yok konu kutsal ejder konusu değil sadece ben oraya dikkat çekmek istedim o ayrı kusal ejder olmayıp yani şuanki kutsallarla beraber yaşamayıp aslı kutsal ejder olan nefertari aileside var bunlar farklı konular hepsini aynı anda aynı şekilde değerlendirip tartışırsak olmaz şuandaki düzene ve olan olaylara göre ortada olan şeyler var herhangi bir ülkeye gitse bi kutsal burası artık benim deyip atsa herkesi kimse gıkını çıkaramaz şuan
Evet kimse gıkını çıkaramaz malesef. Bunu reverie arcta görmüştük sanırım. Charlos sanırım orihimeyi kölesi yapmak istemişti kimse de bir şey diyememişti. Kendi aralarında bir sistem ve yasalar olması lazım gibi duruyor. İm her şeyi yapmalarına izin vermiyordur belki de.

Evet kimse gıkını çıkaramaz malesef. Bunu reverie arcta görmüştük sanırım. Charlos sanırım orihimeyi kölesi yapmak istemişti kimse de bir şey diyememişti. Kendi aralarında bir sistem ve yasalar olması lazım gibi duruyor. İm her şeyi yapmalarına izin vermiyordur belki de.
Tamam işte benim eleştirdiğim tek bişey gibi görülmesin istiyorum ben im kim bilmiyoruz nasıl bir gücü bilmiyoruz zaten im'in varlığını bilen bildiğimiz kadarıyla ihtiyarlar var sadece bir kişiye karşı o kadar güce ve itibara sahip kutsallar dünya hükümetine bağlı 170 ülke (bağlı olmayanları saymıyorum bile) koskoca donanma kimler kimler var + ittifak kurulabilecek korsanlar bile dahil edilebilir baş edemiyosa ve bu kadar insan bunları yaşıyosa başka diyecek bişey bulamıyorum (Devrimcileride unutmayalım tabi)

Son düzenleme:
Tamam işte benim eleştirdiğim tek bişey gibi görülmesin istiyorum ben im kim bilmiyoruz nasıl bir gücü bilmiyoruz zaten im'in varlığını bilen bildiğimiz kadarıyla ihtiyarlar var sadece bir kişiye karşı o kadar güce ve itibara sahip kutsallar dünya hükümetine bağlı 170 ülke (bağlı olmayanları saymıyorum bile) koskoca donanma kimler kimler var + ittifak kurulabilecek korsanlar bile dahil edilebilir baş edemiyosa ve bu kadar insan bunları yaşıyosa başka diyecek bişey bulamıyorum
Genelde shounen serilerde son bosslar çok uçuk bir seviyede çıkar ya İm i ben o şekilde görüyorum. Daha fazla şey umarım yakın zamanda öğreniriz. Ejderlere neden hala itaat edildiğini de öğrenmemiz lazım zaten. Hepsinin aptal olduğunu düşünmüyorum ama aralarında bu kadar aptal varsa sıkıntı olması lazım biraz. Garp gibi düşünen denizcileri de görürüz büyük ihtimal.

Genelde shounen serilerde son bosslar çok uçuk bir seviyede çıkar ya İm i ben o şekilde görüyorum. Daha fazla şey umarım yakın zamanda öğreniriz. Ejderlere neden hala itaat edildiğini de öğrenmemiz lazım zaten. Hepsinin aptal olduğunu düşünmüyorum ama aralarında bu kadar aptal varsa sıkıntı olması lazım biraz. Garp gibi düşünen denizcileri de görürüz büyük ihtimal.
Mesele sadece aptal kutsal akıllı kutsal değil işte istisna var da dedim ben daha önceki konuşmalarımda prensesi charlos'tan gözleri açılmış bi kutsal kurtardı aralarındaki tek delikanlı o şuan kutsallar tanrı kabul ediliyo akıllı olanlar daha tehlikeli charlostan
(Garp gibi düşünen var en azından sisteme karşı fujitora var ve garpın kendi çevresi illaki vardır onu tanıyan onun eğitiminden geçen kişilerde var)

Son düzenleme:
bazı denizcileri savunurken onlar çoğunluğun (çoğunluğun iyiliği derken de aslında azınlığın iyiliği gözetilmiş oluyor da neyse) iyiliğini gözeten kimseler deniyor, iki kötüden daha zararsız yolu tercih eden kimseler deniyor, bu adamlar halkın duasını alıyor bu serinin en iyileri bunlar deniyor ama asıl olan şu denizciler çıplak, adalet mottolu amiraller çıplak, çoğunluğun iyiliği de azınlığın iyiliği de tek bir şeyden gelebilir, ejder ve onlara tapanların yok edilmesi, eşitlik ve adalet ancak bu şekilde tesis edilebilir. Denizciler olmasa op halkı aç kalırmış, kötü durumda olurmuş, hali duman olurmuş fasa fiso, hükümet kendi işini gördürüyor işte. hükümete halk lazım, köle lazım zaten çanak tutucu da kendini kahraman sanan adaletin bekçisi sanan denizciler. Yani açıkçası denizciler pısırık, sistemi değiştirme cesareti olmayan kimseler, parayı seviyorlar, hayatı seviyorlar, kadınları seviyorlar, onlar idealleri olan kimseler değiller kendilerini tatmin ediyorlar, kurt postundaki koyun gibiler.

bazı denizcileri savunurken onlar çoğunluğun (çoğunluğun iyiliği derken de aslında azınlığın iyiliği gözetilmiş oluyor da neyse) iyiliğini gözeten kimseler deniyor, iki kötüden daha zararsız yolu tercih eden kimseler deniyor, bu adamlar halkın duasını alıyor bu serinin en iyileri bunlar deniyor ama asıl olan şu denizciler çıplak, adalet mottolu amiraller çıplak, çoğunluğun iyiliği de azınlığın iyiliği de tek bir şeyden gelebilir, ejder ve onlara tapanların yok edilmesi, eşitlik ve adalet ancak bu şekilde tesis edilebilir. Denizciler olmasa op halkı aç kalırmış, kötü durumda olurmuş, hali duman olurmuş fasa fiso, hükümet kendi işini gördürüyor işte. hükümete halk lazım, köle lazım zaten çanak tutucu da kendini kahraman sanan adaletin bekçisi sanan denizciler. Yani açıkçası denizciler pısırık, sistemi değiştirme cesareti olmayan kimseler, parayı seviyorlar, hayatı seviyorlar, kadınları seviyorlar, onlar idealleri olan kimseler değiller kendilerini tatmin ediyorlar, kurt postundaki koyun gibiler.
Söylediğin biçok şeye katılıyorum ancak sistem düzeltildikten sonra denizciler gerçek denizci olcaktır dressrosa ve alabastada gördük zaten denizcilerin halini denizciler caydırdırıcı bi güç olarak ve adalat için gerekli şuanki halleri içler acısı

Söylediğin biçok şeye katılıyorum ancak sistem düzeltildikten sonra denizciler gerçek denizci olcaktır dressrosa ve alabastada gördük zaten denizcilerin halini denizciler caydırdırıcı bi güç olarak ve adalat için gerekli şuanki halleri içler acısı
ejderler yok edilse bile bi düzen tesis etmek mümkün mü sorusu biraz sorunlu olsa da denizcilere masumiyet atfediliyor gibime geldiği için özellikle değinmek istedim bazı konulara.

ejderler yok edilse bile bi düzen tesis etmek mümkün mü sorusu biraz sorunlu olsa da denizcilere masumiyet atfediliyor gibime geldiği için özellikle değinmek istedim bazı konulara.
Bak mesala şöyle bi konuşma geçti betty koalaya balık adam halkı için devrimcilere kaltıldın şuan onların reverie katılması hiselerini değiştiriyomu diyo koala ise karşı olduğu şeyin dünya hükümeti değil yani ülkeler arası kurulmuş veya kurulması gereken düzen değil demek daha olur kutsal ejder sistemi diyo hiçbir düzenin olmaması yani denizci gibi bi gücün olmaması kanunu uygulayacak yada kanunun yetmediği güç gerektirecek şeylerin başı boş kalmasına neden olur o yüzden atılması değil onarılması lazım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık