Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 237 54.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 199 45.6%

• Kullanılan toplam oy
    436
Bu çocuk katili ne zaman paketlenecek hala merak ediyorum.
Bir de bu herife adalet adamı muamelesi yapılmıyor mu o zaman çıldırıyorum işte ben. Zaten her adalet adalet diyen adama inansaydık vay halimize. Kralcılar toplanmışlar yine

Bu adam seri sonu Luffy için kendini feda etse bile içimde gram sempati oluşmaz. Bozuk saat bile günde 2 kez doğruyu gösterirmiş der geçerim büyük ihtimalle.
Umarım seride barış istediği için ölmesi gerektiğini düşündüğü Coby barış için bu adamı paketlerde bu anlamlı KO içimin yağlarını eritir.

Her gün sağ listede görünce öfkem açığa çıkıyor

Sevgili forumdaşlarım. Akainu mangada gözükene kadar, buraya her gün Akainu adamdır yazıcağımı söylmiştim. Fakat söyle bir problem ortaya çıkmaya başladı. Ben her gün yazınca konu hotlamaya başlıyor ve en azından 2- 3 sayfa gereksiz ilerliyordu. Beni epeyce rahatsız etmeye başlamıştı. Ortada hiç bir seben yokken sürekli Akainu'nun böyle hortlaması bayağı gereksiz oluyor.

Bende üzülerek, başladığım her gün Akainu adamdır yazma işini bırakma kararı aldım. Akinu seven, sevmeyen forumdaşları duyurulur.

Sevgili forumdaşlarım. Akainu mangada gözükene kadar, buraya her gün Akainu adamdır yazıcağımı söylmiştim. Fakat söyle bir problem ortaya çıkmaya başladı. Ben her gün yazınca konu hotlamaya başlıyor ve en azından 2- 3 sayfa gereksiz ilerliyordu. Beni epeyce rahatsız etmeye başlamıştı. Ortada hiç bir seben yokken sürekli Akainu'nun böyle hortlaması bayağı gereksiz oluyor.

Bende üzülerek, başladığım her gün Akainu adamdır yazma işini bırakma kararı aldım. Akinu seven, sevmeyen forumdaşları duyurulur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık