Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sakazuki

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 234 54.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 197 45.7%

• Kullanılan toplam oy
    431
Live action çekilse bu herif oynar.Pan'ın Labirentin de canlandırdığı Kaptan Vidal karakteri bildiğin Sakazuki :D Tam pislik.

Babası belirsiz karakter:of: kendi astını öldürmekten çekinmeyen pislik:mincika:
Luffy'nin bunu desecegi anin hayalleriyle yaşıyorum.:at::gamyon::fool::alkis:

Kukla başkan, cemiyette çok eziyorlar.

Lucci de atar yapmış filmde sen kim oluyorsun diye galiba.Bizimki çileden çıkmış tabii. :D

Bence de Wg için bir hiç.Yani şurada sinirlenip ihtiyarlara dalsa ihtiyarlar ne yapacak ?
Güçlü değillerse hiçbirşey.Ama bence çok güçlüler umursamazlar bile saldıracak olsa.Herhangi biri anında karşılığı verip tokadı basar gibi duruyor.Yani kısaca Wb gibi.O yüzden diyorum bence bu adamlar yonko kadar var.

Lucci de atar yapmış filmde sen kim oluyorsun diye galiba.Bizimki çileden çıkmış tabii. :D

Bence de Wg için bir hiç.Yani şurada sinirlenip ihtiyarlara dalsa ihtiyarlar ne yapacak ?
Güçlü değillerse hiçbirşey.Ama bence çok güçlüler umursamazlar bile saldıracak olsa.Herhangi biri anında karşılığı verip tokadı basar gibi duruyor.Yani kısaca Wb gibi.O yüzden diyorum bence bu adamlar yonko kadar var.
Asıl canavarlar Gorouseilere emir veren Kutsal Ejderler hepsi sümüklü değildir.

Asıl canavarlar Gorouseilere emir veren Kutsal Ejderler hepsi sümüklü değildir.
Ben kutsal olsam o sümlüklülerden olurdum. Deniz kızı alıp köpek balıklarına atmak varken niye kendimi yorayım. Sakazuki cesur adam, karargahı boşuna yeni dünyaya taşımamıştır. Gerekirse aktif olarak sahaya inmek için yapmıştır kesin.:D

Ben kutsal olsam o sümlüklülerden olurdum. Deniz kızı alıp köpek balıklarına atmak varken niye kendimi yorayım. Sakazuki cesur adam, karargahı boşuna yeni dünyaya taşımamıştır. Gerekirse aktif olarak sahaya inmek için yapmıştır kesin.:D
Aynen. Yeni bir soluk getirecek reis. Korsanlardan nefret eden adam Shichibukai sistemini de bırakmaz. Yeni bir oluşum kurar. Akainu'nun aklını okuyorum :D

Adamım. Kim bilir belki eski hikayesinde luffy ve arkadaşları gibi değil de şerefsiz korsanlar gelip katletti ailesini. Zaten sayko olan sakazuki iyice saykopat oldu. Kini bundan belki. Yine de severim favori karakterim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık