Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350

Kaptan Usopp-sama

Luffy ve sabo mf savasinda vista marco dan daha mi güçlü idi Hayır tabiki eger evet diyen olursa bir sey diyemem ama benim dusuncem güçlü degil akainu onlari kolayca gecip luffye varmadi mi suanda luffy ve sabonun akainuyu yenmesi icin luffynin Uyanışı acmasi ve g5(Monkey God ) sabonun ise meyvesinde uzmanlasmasi lazim
Benim fikrim marine ile savasin final arcinda olacağıdir 2 arc sonra yonkou olur 3. Arc Karasakal ile son arc ise yani final arci marine vs luffy, devrimci ile olacaktir
Güç siralamasi ise
Roger=wb = 100 (garp ve sengoku) hepsinin gençlik zamanlari
Yonkou 88 (hepsi eşit )
Akainu 85
Amiraller 80
Sabo 70
Luffy 60
Sabo + luffy= 130 diyerek akainu yu yener demek yanlış çünkü o zaman 3 amiral birlessin her hafta 1 yonkou indirsinler :D:oleyo::respect:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Luffy ve sabo mf savasinda vista marco dan daha mi güçlü idi Hayır tabiki eger evet diyen olursa bir sey diyemem ama benim dusuncem güçlü degil akainu onlari kolayca gecip luffye varmadi mi suanda luffy ve sabonun akainuyu yenmesi icin luffynin Uyanışı acmasi ve g5(Monkey God ) sabonun ise meyvesinde uzmanlasmasi lazim
Benim fikrim marine ile savasin final arcinda olacağıdir 2 arc sonra yonkou olur 3. Arc Karasakal ile son arc ise yani final arci marine vs luffy, devrimci ile olacaktir
Güç siralamasi ise
Roger=wb = 100 (garp ve sengoku) hepsinin gençlik zamanlari
Yonkou 88 (hepsi eşit )
Akainu 85
Amiraller 80
Sabo 70
Luffy 60
Sabo + luffy= 130 diyerek akainu yu yener demek yanlış çünkü o zaman 3 amiral birlessin her hafta 1 yonkou indirsinler :D:oleyo::respect:
Sen Marco'nun kıytırık pençesini KKG ile mi kıyaslıyorsun :( Sabo ve Luffy tabii ki Vista'dan güçlüydü.Sabo ise Marco'dan güçlü ya da en kötü denklerdir.Luffy desen KKG ile Marco'yu yamultur biraz.Akainu ne zaman Marco ve Vista'yı geçti ayrıca.Curiel dışında birinde hasar bıraktı mı Akainu tümenlerden.Marco tek başına da durdurabildi Aka'yı :( Gear 4'ü bile süresiz kullansın Luffy Akainu'yu yener.Gear 5 yonkoya kalır.Şu an Akainu bu ikiliyi teke tekte yener lakin Sabo ve Luffy birbirlerinin açığını kapatırsa alırlar bu maçı :)

Kaptan Usopp-sama

T
Sen Marco'nun kıytırık pençesini KKG ile mi kıyaslıyorsun :( Sabo ve Luffy tabii ki Vista'dan güçlüydü.Sabo ise Marco'dan güçlü ya da en kötü denklerdir.Luffy desen KKG ile Marco'yu yamultur biraz.Akainu ne zaman Marco ve Vista'yı geçti ayrıca.Curiel dışında birinde hasar bıraktı mı Akainu tümenlerden.Marco tek başına da durdurabildi Aka'yı :( Gear 4'ü bile süresiz kullansın Luffy Akainu'yu yener.Gear 5 yonkoya kalır.Şu an Akainu bu ikiliyi teke tekte yener lakin Sabo ve Luffy birbirlerinin açığını kapatırsa alırlar bu maçı :)
Tek bir sey diyeceğim marco ya verilen gorev neydi kaptanini tarafindan luffy yi koruyon degilmj shanks crodile jinbei law olmasaydi marco basarisiz olacakti teşekkür ediyorum baska bir sözüm yok hakim bey :alkis:

T

Tek bir sey diyeceğim marco ya verilen gorev neydi kaptanini tarafindan luffy yi koruyon degilmj shanks crodile jinbei law olmasaydi marco basarisiz olacakti teşekkür ediyorum baska bir sözüm yok hakim bey :alkis:
Adam 2 defa kurtardı daha napsın? (Aokiji ve Akainu'dan) Neyse konu bu değil sen önce diğer söylediklerime cevap ver.

1-Sabo ve Luffy Vista'dan güçlü değil mi? o_O
2-Sabo Marco'dan güçlü ya da denk değil mi?
3-KKG mi daha güçlü yoksa Marco'nun dandik pençe saldırısı mı?
4-Marco Akainu'yu tek başına da durduramadı mı? o_O
5-Gear 4 süresiz kulllanılsın Luffy Akainu'yyu yenemez mi?

Ben bunları daha önceki mesajımda da yazmıştım ama bi cevap alamadım.Neden acaba? :confused:

Kaptan Usopp-sama

Adam 2 defa kurtardı daha napsın? (Aokiji ve Akainu'dan) Neyse konu bu değil sen önce diğer söylediklerime cevap ver.

1-Sabo ve Luffy Vista'dan güçlü değil mi? o_O
2-Sabo Marco'dan güçlü ya da denk değil mi?
3-KKG mi daha güçlü yoksa Marco'nun dandik pençe saldırısı mı?
4-Marco Akainu'yu tek başına da durduramadı mı? o_O
5-Gear 4 süresiz kulllanılsın Luffy Akainu'yyu yenemez mi?

Ben bunları daha önceki mesajımda da yazmıştım ama bi cevap alamadım.Neden acaba? :confused:
Pardon hemen
C1) benim dediğim marco ve vista > sabo ve Luffy
C2 )sabo nun 2 yil sonraki hali marco 2 yil oncesi hali kadar
C3 ) kkg ile dandik penceye arasinda ben bir kiyas yapmadim ama kkg güçlüdür
C4 )durduramadi
C5 ) sınırsız kullanmakta neymiş insan degil mi yorulur acikir bi kerem
Ama sınırsız kullanilirsada akainuyu yenmesi imkansiz filo amiralini küçümsuyorsun gibime geldi

Pardon hemen
C1) benim dediğim marco ve vista > sabo ve Luffy
C2 )sabo nun 2 yil sonraki hali marco 2 yil oncesi hali kadar
C3 ) kkg ile dandik penceye arasinda ben bir kiyas yapmadim ama kkg güçlüdür
C4 )durduramadi
C5 ) sınırsız kullanmakta neymiş insan degil mi yorulur acikir bi kerem
Ama sınırsız kullanilirsada akainuyu yenmesi imkansiz filo amiralini küçümsuyorsun gibime geldi
Vista'nın neresi Luffy yahut Sabo'dan güçlü anlatsana bi.Sebep öne sür sebep :)
KKG daha güçlüyse Ve Sabo'nun Luffy'den güçlü olduğunu varsayıyorum ki sende Marco ile sabo'yu denk görüyorsun madem nasıl Vista Marco ikilisi Luffy ve Sabo'da güçlü oluyor :(
Marco nasıl Akainu'yu durduramadı anlatsana bi.Ve son olarak sınırsız kullanmaktan kastımı anladın niye uzatıyorsun.Bi dövüş süresince kullanmak yani.Şu an Gear 3 ve Gear 2'yi kullandığı gibi :)

Kaptan Usopp-sama

Vista'nın neresi Luffy yahut Sabo'dan güçlü anlatsana bi.Sebep öne sür sebep :)
KKG daha güçlüyse Ve Sabo'nun Luffy'den güçlü olduğunu varsayıyorum ki sende Marco ile sabo'yu denk görüyorsun madem nasıl Vista Marco ikilisi Luffy ve Sabo'da güçlü oluyor :(
Marco nasıl Akainu'yu durduramadı anlatsana bi.Ve son olarak sınırsız kullanmaktan kastımı anladın niye uzatıyorsun.Bi dövüş süresince kullanmak yani.Şu an Gear 3 ve Gear 2'yi kullandığı gibi :)
Sadece vista icin bir sey diyecem digerlerini tartışmak istemiyorum
Mihawk ile vista dövüşünde sanırım Yenişemedi kisa bir sürede olsa mihawk kabul etti guclu kilic ustaligini
Yinede luffyden güçsüz
Marco > sabo > luffy > vista

Kaptan Usopp-sama

Diğerlerine niye bişey yok :( Oldu mu şimdi?
Eger marco akainuyu durdurduysa luffy nin göğsündeki at büyüklüğündeki X nerden çıktı
Birde g4 u istedigi kadar kullansın akainu 2 yil önce Aokiji ile 10 günlük savas yapti luffy Aokiji den güçlü olmadigini varsayıyorum tabi yok dersen bir sey diyemem =) luffy 10 gun boyunca dayanabilecek mi doffy yi zorla indirdi
Baska sorun kaldi mi marco-san

Eger marco akainuyu durdurduysa luffy nin göğsündeki at büyüklüğündeki X nerden çıktı
Birde g4 u istedigi kadar kullansın akainu 2 yil önce Aokiji ile 10 günlük savas yapti luffy Aokiji den güçlü olmadigini varsayıyorum tabi yok dersen bir sey diyemem =) luffy 10 gun boyunca dayanabilecek mi doffy yi zorla indirdi
Baska sorun kaldi mi marco-san
Hep yanındaki Sabo'yu unutmakta ileri geliyor bu.10 günlük savaşta hep Oda'nın abartması.Şimdi Luffy Akainu seviyesine geldiğinde bunlar 10 gün mü savaşacak sanıyorsun? o_O 1 saate bitecek iş. :(

Marco Akainu'yu durduramadıysa kendinde diye Sakazuki niye Luffy ulaşıp öldüremedi.Çünkü Marco tek değildi ve yanında daha nice insan vardı.Yoksa Marco'da herşeyini Luffy'yi korumaya adamadı Ve korumak istediğinde de gördüğün gibi korudu ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık