Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Eustass Kid & Trafalgar D. Water Law

Hangi Taraf Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    141
Kuzanı alırlar ama Sakayı alamazlar. Bu arada çok fark olduğundan değil magma meyvesi şakaya gelmez. Bir tane tanklim sonra ben vurayım falan hikaye. Kuzanda buzu kırarsın magmada uzuv kaybedip yerde bağırırsın.

Mesela bence şuanki Teach amirallerden güçlü ama Sakazuki'yi yenemez. Magma bir tane yedin mi feleğin şaşar. Meyveyi iptal etmek için direkt kendine çekerse amel defteri daha hızlı kapanır.

Kuzanı alırlar ama Sakayı alamazlar. Bu arada çok fark olduğundan değil magma meyvesi şakaya gelmez. Bir tane tanklim sonra ben vurayım falan hikaye. Kuzanda buzu kırarsın magmada uzuv kaybedip yerde bağırırsın.

Mesela bence şuanki Teach amirallerden güçlü ama Sakazuki'yi yenemez. Magma bir tane yedin mi feleğin şaşar. Meyveyi iptal etmek için direkt kendine çekerse amel defteri daha hızlı kapanır.
Fiziksel olarak da Akainu üstün zaten. Kendine çekse yamultur magmasız da.

O kadar da abartmayalım meyvesiz şenks çizen adam bu. Deprem ve karanlık meyvesi kombinasyonuyla meyvesiz Sakazuki'yi yerden yere vurur.
Ayağıyla Wb’nin bisentosunu tutan adam Bb’ye vursa yeri öptürür. He yener demiyorum ama Wb’nin yaptığının yumruklusunu yapar işte yapıştırır bi yere gözleri kaydırır. Hız olarak da Bb’den çok daha hızlı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık