Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Charlotte Linlin

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    339
Hala Big Mom alır.
One piece de hikayenin ilgi çekiciliği amirallere güçte yonkolara yazıyor.Yonkoların gizemi ortadan kalkınca hikayelerinin matah bi tarafı olmadığı ortaya çıktı

Linlin zulasında biriktirdiği 1000 yıllık ömrünü harcasında görün siz o zaman bu kadının ne kadar güçlü olduğunu. Yavrusunu koruyan bir anne dünyadaki en tehlikeli canlısıdır boşuna demiyoruz.

Bu arc top gibi yuvarlandıktan sonra Big Mom'un ağırlığı benim için o kadar kalmadı ki ona oy veresim gelmedi. Bu bir argüman bile değil ama böyle işte.
Bu savaş hemen sonuçlanmaz, uzadığından yine acıkır kafayı yer bu. Akainu'nun BM'den korkacağını da hiç sanmıyorum. BM yeni formunda daha da büyüdü, seri değil ve açık hedef. Derisi çok sağlam olsa da Akainu'nun meyvesi de serideki en yıkıcı meyvelerden biri. Zaman atlamasında rütbe atladığı için Akainu'yu daha da güçlü görürüz bir de.
Ayrıca shounen serilerinde genelde görülen (istisnaları vardır) yeni arctaki düşmanın bir öncekinden güçlü olması durumuna güveniyorum. BM ve Kaido bu arc işlenirken Karasakal ve Akainu sonraya kaldı. Bunlar daha güçlü, daha tehlikeli olacak bana göre.

Akazaya Dokuzlusu ve 5 En Kötü Jenerasyon üyesinin Kaido'ya verdiği hasarlar onu ancak ayılttıysa Yonko>>>Amiral net. Bu arc gördük ki Luffy sağ kol üstü olduğunu WCİ'de gösterdi. Burada öğrendiği Ryou ve Haoshoku'yu saldırılarına eklemeyi öğrendiği anda amiral seviyeyi de gördü. Kimse aksini iddia etmesin lütfen. Kaido hayatı boyunca kolay kolay kimseden hasar almamış biri ve Luffy bu bedeni aşabildiyse "ya ne amirali?" demesin kimse net amiral seviyedir. Şu komadan bir çıksın o zaman amiral üstü seviyeye de çıkacaktır.

Bir Yonkou, iki amirali net alır, üçüncüsü zorlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık