Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Charlotte Linlin

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    339
Abi magmayı kendi adamı yapsa ne olacak? Bu çıkarıma hep denk geldiğim için soruyorum. Akainu magma tarafından yanacak falan diye mi düşünüyorsunuz?
Hayır tabii ki alan tesirli saldırı avantajı gider ayrıca BM ona karşı savunma olarak su ya da ateş kullansa bir faydası olmaz ama magma ile nötrleyebilir.

Hayır tabii ki alan tesirli saldırı avantajı gider ayrıca BM ona karşı savunma olarak su ya da ateş kullansa bir faydası olmaz ama magma ile nötrleyebilir.
O lavdan oluşan ruhun biriktirdiği lavlari sonradan Akainu Big Mom'a karşı neden kullanmasın? Bu Mom icin avantaj olmaktan çıkar o zaman.

Dostum yesin yesin dursun sonra ne malum Zeus gibi taraf değişmeyeceği. Dedim zaten o durum ileri vadede Big Mom dezavantajı olur, adam lav kullanıcısı, adama cephane biriktirirsin. Sen tekrar aynı soruyu yöneltiyorsun.
Kuzan'ın dondurduğu topraktan temas kesildikten sonra diken falan atması gibi bir şeyi savunuyorsun. Hangi logiada gördük meyve temassız kontrol devamlılığını? Kizaru'nun ampüle püf demesi ne kadar olursa senin çıkarımın o kadar olur bence.
Zeus, Nami'nin karabulutlarına oburluk yapıyordu. Linlin çağırınca Nami'yi öldürecekti; ihanette geri döndü.
Hera olayında gördük ki; ruh yiyen homie güçleniyor. Mangası Akainu'nki kadar güçlü olur kanaatindeyim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık