Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Benim çeliştiğim falan yok bence sen kabullenmek istemiyorsun cidden bak iyi anlamda yazıyorum ama benim yazdıklarımdan başka her seyi yazıyosun.

Birincisi serinin verdiği hissiyat prime Garp'ın yonkou seviyesinde olduğu ki Roger'ın bilinen tek rakibi ve denizcilerin kahramanı.Gelmiş geçmiş en güçlü kişi olabilir denizcilerde.

Ikinci olarak yaşlı,yaralı ve hasta Wb Marineford'da başlangıçta en fazla Oden seviyesinden 1.2 tık üsttür savaşın sonlarında meyvesinin gücüyle zar zor amiral seviyesindedir.Yazdığım zorluklara rağmen Wb ve Akainu dövüşünde dış etkenler olmasa Akainu Aokiji'den yediği hasarın= 2 katını yerdi.

Hadi bu varsayımları da geçtim adam neredeyse 80 yaşında,yaralı ve ilaçlarla yaşamasına rağmen o kadar savaştı sen cidden bu adamın en iyi halinin 2 amiralle dövüşemeyecegini mi düşünüyorsun ☺

Law ve Kid konusunda ise şu örneği vereyim ama yanlış hatırlıyo da olabilriim.Amirallerden çekinmeyen Doflamingo Kaidou dan çekiniyor hatta korkuyordu.King,Katakuri,Marco gibi isimler amirallere sandığından yakın isimler hatta bazı yönde yonkouları aşmış,yakın isimler.(Marco nun savunması,Katakuri nin gözlem haki seviyesi)

Son olarak uzadıkça uzadı şeyi de çıktı, amirallerin dövüştüğü sayılara gelince hangimiz haklı görürüz.
Fikir ayrılıkları var bu seri ondan çok güzel zaten fikrine saygı duyuyorum dostum.Siz yonkoucular oradaki yaşlı ve hasta Wb nin hala best olduğunu kabul etmiyorsunuz yorum katarak bunu söylüyorsunuz evet belki en güçlü yada degildi kişiden kişiye göre değişir. Ben mangaya bakarım en güçlü dendimi dendi :) Zaten Prime Wb Korsanlar Kralı seviyesi.

Ben sana amiral=yonkou tezini savunan birsürü madde sayarım;
Garp terfileri kabul etse amiral olacak gayette prime Garp yonkou gücünde buna sende katılıyorsun.
BigMom çocuklugunda denizcilere verilse idi Amiral olacak potansiyeli var dendi.
Akainunun tek başına Karasakal tayfasının peşine gitmesi ve 2 meyveli Karasakalın oradan topuklaması.
Kizarunun Wanoya tek başına gitmek istemesi.
Akainu Kizaru ve Aokijinin Marinefordda Yonkou olan Wb ile gayet denk dövüşmesi.

Şundan emin değilim ama Amirallerin kendi arasında güç farkı olabilir.Denizcilerin en güçlüleri amiral Korsanların en güçlüleride Yonkou.

Ayrıca Doflamingo Kutsal Ejder zaten Amirallerden neden çekinsin :) güç olarak Yonkou Kaidodan çekinmesi normal.

Yinede 2 amirali alabilecek bir güç yok benim gözümde adamı delik deşik ederler valla :)

Herşey Odanın elinde.Benim için Luffynin 2 düşmanı var 1-BB 2-Akainu Luffy bu arc sonu Yonkou seviyesi olacak Akainu Yonkou gücü altında olursa o vs Luffy için çok basit ve komik olur bunuda Odanın yapacagını sanmıyorum.Buda benim tahminim :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık