Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Anime izleyicisi Akainu'dan nefret eder gördüğüm kadarıyla. Youtube'da Akainu videolarına bak mesela, bir sürü sevmiyorum ama bu adamda iyi gözlem varmış yorumuna denk gelebilirsin. Çünkü hakinin olmadığı mf'de bu adam onlarca saldırı atlattı. O bölümleri tekrardan okumayınca, izlemeyince Akaniu'da gözlem yok sanılıyor, WB sahnesi yüzünden. Tek sahne ile adam harcama işi geleceği gören Luffy'nin Wano'da çöplere karşı başarısız olmasıyla bitti. MF gibi bir alanda her an gözlem kasılmaz. Akainu elbette saldırı alabilir.

Onlarca kez saldırı atlatmış adamın, denizin altını duyan adamın hakisi için daha hiçbir gözlem haki özelliğini görmediğimiz adamdan kötü demek mantıklı değil. Dünya değişiyor.
Ben fikrimi söyleyeyim. Bu adamda ortalama üstü bir gözlem haki var. Ama o an kendini onu bunu delmeye odakladığı kaybettiği için kullanamadı. :d
Aynı olay Katakuri'den çok önce Enel'de gösterildiği için en azından gözlem hakinin o zamanlarda Oda'nın kafasında oturduğunu düşünüyorum.

Ben fikrimi söyleyeyim. Bu adamda ortalama üstü bir gözlem haki var. Ama o an kendini onu bunu delmeye odakladığı kaybettiği için kullanamadı. :d
Aynı olay Katakuri'den çok önce Enel'de gösterildiği için en azından gözlem hakinin o zamanlarda Oda'nın kafasında oturduğunu düşünüyorum.
Birazcık ortak noktaya varmamıza sevimdim. Millet 10 yıl öncenin kafasıyla Akainu'da gözlem yok sanıyor. Azıcık eski bölümlerden manga okusalar veya anime izleseler görecekler gerçekleri. Yukarıda dediğim gibi Akainu'dan nefret eden anime izleyicileri bile kabul ettiği bu gerçeği. Shanks'tan beklentin vardır, gözlemi daha iyidir diyebilirsin ama Akainu'da gözlem yok demek saçmalık. MF'de ciddi bir şovu var adamın.

Ölüp ölmemesi değil mevzu. O noktadan sonra hiçbir şekilde savaşa devam etmemeliydi. Sana zaten bunu daha önce de anlattım benzer şeyleri konuştuk.
Ben de diyorum ki öyle bir ortamda o durum bir Amiral için imkansız bir şey.Nasıl Wb böğrüne Acei şiş kebaba çeviren saldırıyı yiyip devam ettiyse Akainu da devam edecekti.Ya kurguyu en başta 3 amiral ile oluşturmayacaktı ya da böyle sahnelere hiç girmeyip Akainu ile direk birebir giriştirip öyle Teechi getirecekti.Senin dediğinin olması mevcut kurgu için imkansız bir şey.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık