Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Herkezi dövcem, beni durduramassınız, en önden ben gidiyom, emir dinlemeyen diyen adam. Bu sahneden sonra sesi solugu çıkmadı hiç. Acaba neden.
Tepkisini net olarak koymuş. Devamında da mantıklı olanı yapıp savaşı devam ettirmemiş. Akainu Shanks'ı yenebilir demem ama Akainu'nun herhangi birinden korkacağını düşünmüyorum.

Son düzenleme:
@Dattebayo..! geçen gün, "Karakterlerin serideki yeri ve amacını düşünmek lazım" gibisinden bir şey demişti, çok da haklı bulmuştum. Denizcilerin en yükseğindeki adam bir tane bile yonko alamayacaksa orada ne işi var? Oylama gülünç duruyor

Edit: gerçi baktım datte tam tersini işaretlemiş ahaha

Tepkisini net olarak koymuş. Devamında da mantıklı olanı yapıp savaşı devam ettirmemiş. Akainu Shanks'ı yenebilir demem ama Akainu'nun herhangi birinden korkacağıı düşünmüyorum.
Bu foto deprem yemiş hali dimi? :D Oda kan çizmemiş. Aklında yenilmiş bir Akainu yok çünkü.

@Dattebayo..! geçen gün, "Karakterlerin serideki yeri ve amacını düşünmek lazım" gibisinden bir şey demişti, çok da haklı bulmuştum. Denizcilerin en yükseğindeki adam bir tane bile yonko alamayacaksa orada ne işi var? Oylama gülünç duruyor

Edit: gerçi baktım datte tam tersini işaretlemiş ahaha
Puahahahaha dostum doğru yoldasın ama herkes hata yapar. Akainu'nun bu listede mantıken yiyebileceği tek karakter BB'dir ama en çok da onu yenemez BB'nin hikayedeki yerinden ötürü. Villain ittirmesi Akainu'da 2 varsa BB'de 5 vardır

Tepkisini net olarak koymuş. Devamında da mantıklı olanı yapıp savaşı devam ettirmemiş. Akainu Shanks'ı yenebilir demem ama Akainu'nun herhangi birinden korkacağını düşünmüyorum.
Shanks'a postayı koymuş kral. Bu sahneyi unutmuştum, atman iyi olmuş dostum. Aokoji de kafasına göre takılıyor iplememişler hiç Shanks falan. Sengoku kabul etmese devam edecek savaş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık