Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Herkesin derdi Shanks olmuş. Kofti çıkması beklenen karakter de Luffy'nin hayali bu arada. Kaido'yu yenebilecek çapta bir adam çıkmasını bekliyorum. Aksini gösteren bir şey olursa abartmışsın işte biz sana dediydik dersiniz. Aksi bir şey yoksa da tatava yapmayın yeter. Akainu da yonkolarda handikap yoksa hiçbirini alamaz bu arada.
Dostum tartışmaya girmek istemiyorum. Sen ileride Akainu fanı olup bu ankete hep basacaksın bence. Bunu demek istedim. :sapkali:

Üzerine işeten adam (şankusu) mf ye gelip ağababası sengokuya savaşı bitir deyince savaş bitti demek zorunda kalan adamın emrindeki adamın şankusuyu yenmesi. Farklı cihetleri olsa da bu olay bı nevi güç seviyelerine atıftır.

Üye silindi 1004

Kiku, Akainu’yu görse kafasına sıkar, kılıç saplamak ne? Deli olur deli. Kendi kolunu kendi keser. Kadio’nun ağzını yüzünü delen ağabeyi, Akainu’yu görünce başını Marco’nun omzuna koyup hıçkıra hıçkıra ağlıyordu.

karşılaşmaları düşünürken zayıflıklarını düşünmek gerek bence. hem big mom hem teach hem kaido güçlü olsa da kusurları olan karakterler. Akainu gibi yeteneği ölümcül bir karakter yakaladığı açıkta rakibini kolayca öldürebilir. Oda Yonkouları bu şekilde tasarlamasaydı pek şans vermezdim ama bu şekilde shanksı ayrı tutarsak hepsine karşı şansı var gibi görüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık