Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Oda örnekleri karaktere uygun veriyor. Güç konusunda Kaido kullandı. KK konusunda Akainu. Adamın aklına Akainu geliyor demek ki KK olma özellikleri deyince.
Yav zaten Sakazuki'yi net seviyor mangaka bu çok önemli Sanji'yi artık sevmiyor durum ortada. Sakazuki duruşuyla Kaido ve Linlin'i ezer geçer. Shanks ve Beyazsakalın ardından gelir onları ben de kabul ediyorum zaten

Eğer Akainu bizim tarafta savaşırsa hepsini alır, tekler. Bizim tayfadan bağımsız olarak savaşırlarsa hepsi Akainu'yu yener. Plot armor böyle bir güç.

Şuan yonkou algısı o kadar çok karıştı ki şimdi gösterilen duruma göre Akainu'nun teke tek vs'de yonkou alma şansının çok yüksek olduğu görülüyor. Wano bitene kadar yonkou gücü konusunda hep bir belirsizlik olacağa da benziyor. Kaido 9 kın ve ondan sonra Luffy ile yapacağı vsden sonra bu konu biraz kesinlik kazanabilir gibi. Şuan ki duruma göre yorumlarsak yenme şansı çok yüksek.

Akainuyu karşısında görürlerse vereceği tepkiler şunlar:

Kaido-Çığlık çığlığa kaçar.

Big Mom-Şöyle bir göz ucu bakar,sonra ters yöne doğru oşirukuuu diye bağıra bağıra gider.

Şenks-Bana teşkilatın numarasını verin!!Gorosei benim amcam diye bağırır.

Teech-Zehahaha! Bu esnada Akainu:Lan bir kahkaha sesi geliyor ama gittikçe uzaklaşıyor.

Akainu genel yonkoulardan daha güçlü ya da güçsüz demek mantıksız geliyor. Daha çok isim isim gidilmeli
Bana kalırsa Shanksı alabilir. Hala Shanksın en güçsüz yonkou olduğuna inanıyorum. Tayfası fazlasıyla güçlü olduğu için göze batmıyordur. Kaido fazlasıyla kaybetme geçmişi bulunan biri Kaidoyu da alır gibi geliyor. Linlini henüz kafası yerindeyken ciddi saldırı halinde görmedik yorum yapmak mantıksız ama psikolojisi yerindeyken kanının dökülmediğini biliyoruz. Teach ise en muallakta bırakanı. Her ne kadae Akainu alır desem de Teachin de Luffy gibi p-up almış olma ihtimali çok yüksek. Biz hala MFye göre yorumluyoruz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık