Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Ne alakası var yav. Polis istese ülkeden mafyayı bir günde temizleyecek güce sahip.
One Piece'i bizim dünyamıza uyarladım ülkenin yarısı falan diye, Türkiye'den bahsetmedim. Zaten suçlu olduğunu bildiklerini indiriyorlardır. Mafyaların kontrol ettiği bölgeler iller şehirler var da ben mi bilmiyorum. İş siyasete kayıyor biraz bu konunun yeri burası değil.

Sakazuki’nin yonkolar hariç herkese karşı şansı vardır. Zaten sadece 4 yonko var bi zahmet onlar da daha güçlü olsun.
Amiraller istese birleşebilir örneğin mf.
Fakat bir yonko bunu kolay kolay yapamaz o yüzden yonkolar dezavantajda fakat 1vs1’de yonko alır.

One Piece'i bizim dünyamıza uyarladım ülkenin yarısı falan diye, Türkiye'den bahsetmedim. Zaten suçlu olduğunu bildiklerini indiriyorlardır. Mafyaların kontrol ettiği bölgeler iller şehirler var da ben mi bilmiyorum. İş siyasete kayıyor biraz bu konunun yeri burası değil.
Kardeşim dünyamızdan örnek verdim sana çünkü denizcilerin de görevi tam olarak polis teşkilatınınkiyle aynı o evrende. Görevi ne amacı ne diye sorup duruyorsun. Ben de polisin görevi neyse o diyorum.

Inatla inatla inatla inatla inatla inatla inatla inatla ve inatla, neden o yonkou'nun hasta, yaşlı ve ağır yaralı olduğunu görmezden geliyorsunuz? Anlam veremiyorum.
Yaşlı ve hasta olması hiç bir şey ifade etmiyor.Bu adam hasta ve yaşlı iken en güçlü diye tanıtıldı mi tanıtıldı.Inatla bazı şeyleri inkar etmeyı bırakırsanız anlayacaksınız bazı şeyleri.

Kendisine tam tekmil dalan bir yonkounun yüzünün yarısını aldı ve ölüme yolladı Akainu.Kendisinin ise ağzı yüzü patladı.1 bölüm sonra çıkıp yargı dağıtıyordu.Yonkou kovalıyordu.
Bu kadar da çarpıtma! Beyazsakal için o sıra ölümün ya da yaşamın bir anlamı yoktu, zaten kafasının yarısı gitmeden önce çok çok ciddi yaralar almış, pek çok sahnede Wb'nin hastalığı sebebiyle ölümcül yaralar aldığına da değinilmişti. Kafasının yarısı gitmesine rağmen Akainu'yu yerin dibine gönderdi, şayet ''tek derdi'' Akainu'nun kellesini almak olan bir Beyazsakal olsaydı, arkasından gider Akainu'nun canını alırdı.

Hele ki o yaşına rağmen sağlıklı bir Beyazsakal görebilseydik Akainu'nun hiç şansı olmazdı.

Hücreleri uyandırmaya çalışıyor, ciddiye alma.
Şunu demekten nefret ediyorum, ama hücreleri uyandırmaya çalışıyor kısmını anlamadım :(

Yaşlı ve hasta olması hiç bir şey ifade etmiyor.Bu adam hasta ve yaşlı iken en güçlü diye tanıtıldı mi tanıtıldı.Inatla bazı şeyleri inkar etmeyı bırakırsanız anlayacaksınız bazı şeyleri.
Beyazsakal, Marco ve Crocodile artık eskisi gibi olmadığını ve en güçlü olmadığını söylemedi mi peki?

Güzel örnek ama eksik olmuş :D

Önce Akainu'yu alıp 72 yaşına getiriyoruz. Sonra da hasta olmasını sağlıyoruz. Ardından oğlum dediği kişilerden birinin diğerlerinden birini öldürmesini başka birini yakalayıp denizcilere vermesini sağlıyoruz ki strese girsin. Üstüne senin dediklerini de yapıyoruz.

İşte yonkou = Amiral demek için gerekli olan malzemeler hazır :oleyo:
Yaşlandırmaya gerek yok babalık o haliyle yonkou idi zaten. Genç hali KK. Onunla kıyaslarsak yanlış olur.
Bak hiç böyle düşünmemiştim.Korsan serisi okuyoruz akainu baba lakabının hakkını verebilir mi?
Veremez. Tek bir Oyaji var :a:
Valla bu amiral yonkou denkleminde çok tıkandığım için, sırf gittim senin bu yazdığın tarzda düşündüm, imkansız dedim ama tek kafamı kurcalayan şey,hadi o ölü wb dediğimiz adam o haline rağmen cidden en güçlüyse?işte o zaman amiral yonkou eşit olmasında sıkıntı olmuyor,şu kesindir diyemiyorum bu konuda,hep kararsızım
O haliyle en güçlü diye tanıtıldı. Eskiden en güçlüydü ünvan üstünde kaldı muhabbeti bana yanlış geliyor. Ancak yonkouların birbiri ile aynı seviyede oldukları da söylendi. Babalık en güçlü zaten ama diğer yonkoularla arasında büyük farklar yoktur. Babalıkla dövüşebilmek için onun handikaplı olmasına gerek duymazlar Akainu gibi. Ki Akainu buna rağmen kaybetti dövüşü.
Oraya o durumda şenksi koysan da Wbnin yaptıklarını yapamaz.Wbnin neden farklı olduğu burdan bile belli oluyor.Wb net en güçlüydü o kadar handikapı yemesi bile adamı diğerlerinin seviyesine çekmeye yetmiyor.

Sana sorsalar Mfde Wb mi daha güçlü şenks mi diye,şenkse oy atacağın benim gözümde kesin.Taraflılık yapmadan bazı şeyleri yorumlayın ki düzgün bir tartışma olsun.
Benim bir kez bile Shanks, MF WB'den güçlüdür demişliğim yoktur. Benim fikirlerimi bilmiyorsun belli ki. Ama gözünde kesin. O kadar da netsin yani :) Önyargı yapmadan bazı şeyleri yorumlayın ki düzgün bir tartışma olsun.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık