Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki, İmparator Yenebilir mi?

İndirebilir mi ?

• Kullanılan toplam oy
    415
Kocamış bir kurt karşısında terör estiren(!) bir köpeği örnek verip kendinizi tatmin etmenize bayılıyorum :hhh: Hele hele o yaşlı kurdun o kadar handikap almasına rağmen Saka'yı yerin dibine gömmesini göz ardı edip " ee gömdü de ne oldu" demenize... Acaba yerin dibine gitmese Wb'nin sonraki hamlesi ne olacaktı diye düşünen olmaz tabi :ehe: Hee bir de aralarında 10. tümenleri de aşan adamların olduğu bir topluluk karşısında çizildi diye hava basman yok mu ? :hhh: En güzeli de bu. Zannedersin adam bütün tümen komutanlarını Mf'ye gömdü :fool: Hani bir de karşısında bahsetmeye değer sadece iki kişi var onlara da herhangi bir zarar veremiyor. Sabo da Fujitora'nın karşısında dikildi kardişim. Ee sonuç noldu ? :rolleyes: Sorsan Akainu iki meyveli Bb ve tayfasını da alacak güçte olduğu için ya da tayfasından birileri yamulacağı için Bb kaçtı falan. Güzel hikaye dimi ? Yersen :D

Akainu sevicilerin en büyük kozu ve en belirgin özelliği artistik patinajjj :) Eleman asabi ya, şekil şükül seviyor ya... Wuuu süper adam.

Son mesele de denizcilerin itibarının yok denecek kadar az olması idi. Gorosei rahatlıkla bunu diyebiliyor. Halbuki adamın emrinde 3 amiral+5 koramiral+binlerce asker var. Ama yine de gorosei çok havlama diyebiliyor. Hani bak filo amiralinden geçtim herif onu zaten kaale almıyor da Saka'nın emrindeki güçlere rağmen köpek çekiyor. Daha nasıl anlatılabilir bilmiyorum :) Öte yandan aynı gorosei iki yonkou bir araya gelecek diye Yusuf Yusuf ediyor. Tek yonkou için görülmemiş bir güç topluyor falan. Fark gayet net ortada diye düşünüyorum.
Şimdi nerden tutsam elimde kalacak bir msaj:

Kocamış yonkou diyorsun peki Bigmom ne diyor ? Elbaf ile iş birliği yapsam WB'i bile yenebilirdim. Sen bana Bigmom'un WB'den güçlü olduğunu ispatlayabilir misin?
Sen bana WB'in yaşlı halinin diğer yonkoulardan zayıf geri olduğunu ispatlayabilir misin?
Sen Garp'ın bizzat denizlerin efendisi dediği adama bu şekilde yara açabilen bir karakter gösterebilir misin?

Hasta dersiniz şimdi zaten bu anasnu sattığımın WB'i bir Akainu ile savaşırken hasta, serumlu halde Shanks ile tokuşurken sapa sağlamdı zaten.

Gorosei havalama demiş öyle mi ?
O gorosei Aokiji Water 7'de başına buyruk hareket etti diye Aokiji , en büyük savaş gücü bu şekilde nasıl sorumsuz davranır diye g.tünü niye yırtıyor ?
Blackbeard ile iş birliği yapıyor derken o muzzam güç diye niye bahsediyor ? Ki karşısındaki onu yenmiş biri.

Marco ve ekibi niye Akainu'u yenemedi o kadar kişi derim senin kafanda biri olsam. Teach niye tek başına adasına gelen adamdan kaçtı? Adamın ayağına tek gemi ile geliyor amiral ve kaçıyor niye ? Sen amiral ile zoro 'u eşit gördüğün için buna kendince kılıf uydurabilirsin ama yazar Teach'in orada hazır olmadığı gösterip topuklatarak kaçırıyor.

Şekül şukulu bu sitede en son söylemesi gereken kişisin. Akainu'nun seride yaptığının 10'da birini yapmayan karaktere Deiku deyip yere göğe sığdıramayan , Akainu yapınca şekül şukul deme lüksüne sahip bir zihniyet var çünkü sende.

Kesinlikle katılıyorum. BM dan ruh meyvesini çıkar, sadece o hayvani fiziksel gücüyle+hakiyle amiral olur. Üstüne meyvede eklenince Younko olmuş işte.
Nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? Sakazuki'yi WB sadece fiziksel gücüyle dövdü de bizim mi haberimiz yok? Adamın bisentosuna bacağıyla karşılık veriyordu. Big Mom'dan meyvesini çıkarırsan bir Amiral karşısında kazanma şansı baya baya azalır. Bu kadının ana gücü olmuş bir şey ki bu güç sayesinde her şeye can veriyor. Ortaya çıkardığı yıldırım ve ateş gücü inanılmaz. Ki onların ben en güçlü atakları olduğunu bile düşünmüyorum.

Bu arada Big Mom'ın fiziksel gücü bence Amiral'lerden yüksektir ama yeterli değil.

Nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? Sakazuki'yi WB sadece fiziksel gücüyle dövdü de bizim mi haberimiz yok? Adamın bisentosuna bacağıyla karşılık veriyordu. Big Mom'dan meyvesini çıkarırsan bir Amiral karşısında kazanma şansı baya baya azalır. Bu kadının ana gücü olmuş bir şey ki bu güç sayesinde her şeye can veriyor. Ortaya çıkardığı yıldırım ve ateş gücü inanılmaz. Ki onların ben en güçlü atakları olduğunu bile düşünmüyorum.

Bu arada Big Mom'ın fiziksel gücü bence Amiral'lerden yüksektir ama yeterli değil.
Yahu kadın G4ü güle oynaya karşılıyor alpa en iyi sen bilirsin. Gözünü seveyim yapma etme. BM meyvesiz kesin Sakazukiyi alır demiyorum, ama aladabilir hatta bence alma şansı yüksek.

Yahu kadın G4ü güle oynaya karşılıyor alpa en iyi sen bilirsin. Gözünü seveyim yapma etme. BM meyvesiz kesin Sakazukiyi alır demiyorum, ama aladabilir hatta bence alma şansı yüksek.
Güle oynaya karşılıyor dediğin G4'e Luffy girer girmez çıkmak zorunda kalıyor. Yarı baygın duruma düşüyor. Onu geçtim güle oynaya dediğin Big Mom koluna üst düzey diye bahsedilen parlak koka basıyor. Diğer bir sıkıntı ise g4 dediğin formun bir sürü tekniği var. Kong Gun'da bir tekniği King Kong'da bir tekniği hacı.:S

Güle oynaya karşılıyor dediğin G4'e Luffy girer girmez çıkmak zorunda kalıyor. Yarı baygın duruma düşüyor. Onu geçtim güle oynaya dediğin Big Mom koluna üst düzey diye bahsedilen parlak koka basıyor. Diğer bir sıkıntı ise g4 dediğin formun bir sürü tekniği var. Kong Gun'da bir tekniği King Kong'da bir tekniği hacı.:S
King Kong Gun tabiki daha güçlü teknik onuda gule oynaya karşılar demiyorum. Ama BM da tam güç dalmadı orda Luffyye. Hatta vurmadı bile. Gücünün sınırını bilemeyiz ama tahmin edebiliriz. Kaidodan sonra fiziksel güçte zirve bence BM. Magma yumruklarından da WB kadar etkileneceğini düşünmüyorum. Hakisiz haline bile demir balon diyolar kadının.

WOWOWOWOOOO NO

Şimdi nerden tutsam elimde kalacak bir msaj:

Kocamış yonkou diyorsun peki Bigmom ne diyor ? Elbaf ile iş birliği yapsam WB'i bile yenebilirdim. Sen bana Bigmom'un WB'den güçlü olduğunu ispatlayabilir misin?
Sen bana WB'in yaşlı halinin diğer yonkoulardan zayıf geri olduğunu ispatlayabilir misin?
Sen Garp'ın bizzat denizlerin efendisi dediği adama bu şekilde yara açabilen bir karakter gösterebilir misin?

Hasta dersiniz şimdi zaten bu anasnu sattığımın WB'i bir Akainu ile savaşırken hasta, serumlu halde Shanks ile tokuşurken sapa sağlamdı zaten.

Gorosei havalama demiş öyle mi ?
O gorosei Aokiji Water 7'de başına buyruk hareket etti diye Aokiji , en büyük savaş gücü bu şekilde nasıl sorumsuz davranır diye g.tünü niye yırtıyor ?
Blackbeard ile iş birliği yapıyor derken o muzzam güç diye niye bahsediyor ? Ki karşısındaki onu yenmiş biri.

Marco ve ekibi niye Akainu'u yenemedi o kadar kişi derim senin kafanda biri olsam. Teach niye tek başına adasına gelen adamdan kaçtı? Adamın ayağına tek gemi ile geliyor amiral ve kaçıyor niye ? Sen amiral ile zoro 'u eşit gördüğün için buna kendince kılıf uydurabilirsin ama yazar Teach'in orada hazır olmadığı gösterip topuklatarak kaçırıyor.

Şekül şukulu bu sitede en son söylemesi gereken kişisin. Akainu'nun seride yaptığının 10'da birini yapmayan karaktere Deiku deyip yere göğe sığdıramayan , Akainu yapınca şekül şukul deme lüksüne sahip bir zihniyet var çünkü sende.
Bak bak nasıl da Beyazsakal'ın ünvanlarıyla Akainu'yu aklamaya çalışıyor bak :D

Şimdi öncelikle birine verilen ünvan mı önemli yoksa o ünvanın içeriğinin doldurulup doldurulmadığı mı önemli onu anlamak lazım. Beyazsakal, zamanında (zamanında) olduğu halinde olsa zaten Akainu karşısına çıkamazdı. Denizlerin efendisi olduğu dönem Mf'de geride kalmıştı. Bunu idrak etmeniz için mangaka elinden geleni yaptı aslında. Ama Wb'nin yarı ölü halini bile Akainu'yu şişirmek için kullanan bir kitle yine de çıktı ortaya. Attığın iki sahneye bak. Sözde denizlerin efendisi, sözde dünyanın en güçlü adamına zarar veriyor Akainu dimi ? Komik bile değil artık bu.

Bir yerde 100 tane handikapı olan adam bir yerde sağlam bir amiral. Ve bu amiral yonkouya zarar veriyor diye övüyorsun :alkis:Bu bile bir yonkou ile amiral farkını ortaya koyan bir ironi. Birinin %50'si diğerinin %100'üyle karşılaştırılıyor. Sen ne büyük adamsın Beyazsakal! :respect:

Senin yonkouya denk gördüğün filo amirali, dizleri üstüne çökmüş bir adamı etkisiz hale getiremedi :fool:

Filo amirali=yonkou ise iki tane yonkou (Garp-Sengoku) Shiki'nin MF'nin yarısını yok etmesine nasıl mani olamadı ? Akıl mantık alır gibi değil.

Filo amirali=Yonkou ise daha yeni meyve yemiş olan Bb, Mf'de Sengoku'ya saldırmaya nasıl cüret etti ? Hani rütbe olarak aynı filo amiralinden (Akainu) kaçan Bb ? Tezatlığa bak.

Marco Ace'e kaçalım gidelim diyen adam. Durup Akainu'yla teke tek mi dövüşecekti ? Ek olarak Wb-Akainu'dan başka kim uzun soluklu bir dövüşe girdi ki Marco ya da X karakter başkasıyla dövüşe girecek ? Nasıl bir beklenti bu anlamak mümkün değil.

Sana göre Bb korktuğu için mi kaçtı Akainu'dan ? Kusura bakma da iş o noktalara gelse Bb, Shliew+S.J Wolf gibi isimlerle ırzına geçerdi Akainu'nun. 10-11-12. tümen komutanlarının karşısına dikilmekle karıştırma olayı :oops:

Akainu nasıl bir yonkou imiş ki daha emrindeki adamlara söz geçiremiyor yahu :fool:Yonkou sağ koluna köpek çekerken Akainu adamları karşısına köpek konumuna düşüyor :hhh:

Akainu nasıl bir yonkou imiş ki Kuzan'ı ancak 10 günde yenebilmiş ? Hani bu kadar denklerse Kuzan da yonkou o zaman :oleyo: Bir yonkounun bir amiralle 10 gün dövüşeceğini düşünen bir yiğit varsa çıksın ortaya :fool:

Ben X amiralle Zoro'yu hiçbir zaman denk görmedim. Varsa öyle bir mesajım buyur, meydan senin. En fazla Wano sonu Zoro amiral seviyesi olacak demişimdir ;)

Mihawk'ın olayı şekil şükül olsaydı keşke de haklı olsaydın. Mihawk dediğin adamı mangaka;
  • Yonkou ile dövüştürmüş,
  • Zoro'nun nihai hedefi yapmış
  • Dünyanın en iyi kılıç ustası demiş
  • +916 bölümdür ortaya çıkarmayıp saklamış
  • Beyazsakal gibi görmüş geçirmiş bir efsaneye dövüşlerinden bahsettirmiş
  • SBS'lerinde Beyazsakal ve Shanks gibi isimlerle anmış vs.
Ve şansına küs, Mihawk 72 yaşında kan kusup kalp krizleri geçiren ve haki kullanamayan biri değil :hhh: O yüzden ünvanının arkasını da dolduruyor ;)

Amiraller büyük savaş gücü bunu inkar etmek olmaz. Ama amirallerin büyük savaş gücü olması goroseinin Akainu'yu kaale almadıkları gerçeğini değiştirmiyor. Zaten daha önce de dediğim gibi Akainu'yu kimse kaale almıyor sadece goroseiler değil :ehe: Sen yine de yonkou gücünde demeye devam et.

Adam tüm wb ordusuna daldı diyorsunuz da mf’de haki bilenler sadece marco ve vistaydı. Akainu’ya vurabilen 2 kişi var yani.

Akainu’nun ayağıyla durdurduğu bisento da wb’nin çöp marinelere salladığı bisentoydu. Shanks’ın magma yumruğunu durdurmasını kabul etmeyip bisentoyu kabul etmek saçma.
Zaten o sahneden sonra wb diz çökene kadar akainu bi daha wb’ye yaklaşamadı. 20 metre uzaktan magma attı anca.
Wb’nin akainu’ya saldırdığını da göremedik. Wb marineleri indirirken ve şehri yıkarken akainu onu durdurmaya çalıştı. Wb akainu’nun saldırılarına karşılık verdi ama kendisinin saldırıya geçtiğini görmedik.

BB bi korsan. İnsanlar sürekli korsanlarla denizcilerin amaçlarını karıştırıyor. BB’nin denizcileri öldürmek gibi bi amacı yok.
akainu’yu öldürmek istese ve akainudan güçlü de olsa akainu’yla dövüşmek riskli. Bi açık bulsa kol bacak alma ihtimali var. Onu geçtim dövüşseler ada riske girer. Gücünü kontrol edemediğini mf’de gösterdi. Güçlü biriyle dövüşmeye hazır değildi.

Kendisini ve adayı geçtim tayfasından kayıp verme ihtimali de var. Tayfa dövüşe karışsa tayfadan kayıp verebilir. Tek başına dövüşse daha gücünü kontrol edemiyorken büyük ihtimalle kol bacak verirdi. Wb, ace, luffy ve magellan karşısındaki dikkatsizliğini düşünürsek meigou yeme ihtimali büyüktü diyebiliriz.

Adam daha doğru düzgün tayfa kurmamış, gemisi bile yok gidip amiralle niye dövüşsün. Herşeyin zamanı var ve bunu akainu da biliyor. Bb daha korsanlığa tam başlamamışken orda bi amiralle savaşsa ve galip bile gelse ordan kaçıp kaçamayacağı belli değil. Akainu 10 dk’da inecek değil sonuçta.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık