Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sakazuki Devrimci Olarak Dragon'dan Daha Başarılı Olur muydu?

Devrim Ordusu Liderini Seçme Şansın Var, Oyun Kime?

• Kullanılan toplam oy
    74
Herkesin yönetimden şikayetçi olduğunu ben de sanmıyorum, özellikle dört denizdeki halklar daha rahat ama Grand Line bok çukuruna dönmüş vaziyette. Akainu’nun saldırganlığı Grand Line halklarını çok rahat kendi safına çekerdi.
kesinlikle katılıyorum. sakazuki isyan bayrağını çektiğinde yanına insanları toplardı ama devrim olmazdı amaçları. ağzı laf yapıyor saka'nın, her türlü adam çekerdi yanına ama stalin ne kadar devrimciyse sakazuki de o kadar devrimci olurdu.

Sakazuki hem meyvesiyle hem karakteriyle yıkıcı. O Dragon'dan daha başarılı olur mu, bilemem ama sahip olduklarından net başarılı olacaktır.

Sakazukinin mevcut denizcileri iki yıl önceye göre daha güçlü ve istikrarlı hale getirdiğini bizzat tüm dünyadan sadece rağmen yiyerek haberdar olan Cinbo reis bahsetmişti . Adam başarılı , devrimcileri Dragondan iyi yöneteceğinden şüphem yok.

Lakabı stratejist budhha olan Sengokudan kurumunu iyi yöneten adam Dragonu fena sollar .

Olamaz. Dragon'la ben de dalga geçtim ancak bu ciddi yaptığım yorum değildi; espri olsun diye dedim. Sakazuki kendisinden güçlü birine saldırmaya maçası yiyen biri değil. Mf'de hakiyi adam akıllı kullanamayan hasta ve yaşlı Wb'de kırk takla attı. Ace'e ulaşmak için de. Herkesi öldürün kimseyi bırakmayın diye cıyaklarken Shanks hakiyi salınca 1 metre ötesinde bi anda o aslan hali gitti. Shanks gitti kılıcı kınına soktu şapkayı eğildi aldı bundan tık yok. Hani herkesi öldürüyordun ne oldu? Arlong kadar yürek yok bunda.
Kalkacak devrim yapacak.
Olamaz. Dragon'la ben de dalga geçtim ancak bu ciddi yaptığım yorum değildi; espri olsun diye dedim. Sakazuki kendisinden güçlü birine saldırmaya maçası yiyen biri değil. Mf'de hakiyi adam akıllı kullanamayan hasta ve yaşlı Wb'de kırk takla attı. Ace'e ulaşmak için de. Herkesi öldürün kimseyi bırakmayın diye cıyaklarken Shanks hakiyi salınca 1 metre ötesinde bi anda o aslan hali gitti. Shanks gitti kılıcı kınına soktu şapkayı eğildi aldı bundan tık yok. Hani herkesi öldürüyordun ne oldu? Arlong kadar yürek yok bunda.
Kalkacak devrim yapacak.
Shanks'in bakışını saldığı Sakazuki değildi Aramaki'ydi,Sakazuki olsaydı geri vites yapmazdı.

Karakter özellikleri devam etseydi Akainu yeni İmu olurdu. Devirdiğinin tahtına otururdu ve bu devrim olmaz yönetici değişikliği olurdu. Akainu amiralken zalim bir adam zaten. Dragon şimdiye kadar gösterilen mizacına aykırı hareket etmediği sürece daima ondan iyidir.

akainu bence daha başarılı olurdu hem kitle yönetmek açısından hem de düşmanlarına karşı acımasızlığı yönünden

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık