Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Sakamoto Days

Seri Adı: Sakamoto Days
Çıkış Tarihi: Kasım 2020
Barındırdığı Türler: Aksiyon, Komedi, Doğaüstü, Gizem, Slice of Life (Aksiyon-Komedi Ağırlıkta)
Hitap Edilen Kitle: Shounen Okurları
Yayımlanan Dergi: Shounen Jump
Durumu: Devam Etmekte

Konu ve Vaat:

Tarô Sakamoto tarihin en iyi suikastçısı olarak görülmektedir. Dostlarına güven, düşmanlarına korku salan,camiadaki herkesin sonsuz saygısını kazanmış bir efsanedir. Ancak bir gün bir kadına aşık olur ve onunla evlenir. Bunun içinde bu karanlık hayatı arkasında bırakır. Ve hanımı ile beraber "Sakamoto'nun Yeri" adlı bir mahalle marketi işletmeye başlar. Fakat sessiz sedasız geçen 5 yılın ardından birbiri üstüne gelen olaylar akabinde, Sakamoto o hayatı bıraksa da o hayatın Sakamoto'yu ne kadar bırakığı malum olmaya başlar. Sakamoto ailesini korumak ve huzurlu ve basit hayatını, huzurlu ve de basit kılabilmek için mücadele etmek zorunda kalır .Bu mücadele sırasında hem yeni dostlar edinir, hem eski dostlar ile arayı kapatır. Ailesi giderek büyür ancak öte yandan Sakamoto her sahne aldığında daha da çok dikkat çeker ve daha fazla kişi onunla ilgilenir. İşte hikayemiz de Sakamoto ve arkadaşlarının, Sakamoto Ailesi ve Marketi için hayatlarını dengede tutma çabalarının bol aksiyonlu ve de komedik yanlarını göstermektedir.

WIT Studio Shounen Jumptan Aksiyon mangası yapıyormuş büyük ihtimalle Sakamoto Days
Animesinin geleceği kesin gibiydi zaten.

Ancak aksiyonunun ve de hareketlerin çok iyi çizildiği mangaların genelde animeleri hayal kırıklığı olur. Mangadaki o patlayıcılığı ve de akıcılığı veremezler ve bu yüzden lackluster bir durum olur (bknz Onepunch-man animesinin 2. sezonu) umarım öyle bir şey olmaz.

WIT yerine Bones gibi bir şeyi tercih ederdim ancak Spy X Family ile hali hazırda yüksek olan popülaritesi iyice fırlayan WIT elindeki imkanlar ve kaynaklarla belki iyi bir iş çıkarabilir.

Animesinin geleceği kesin gibiydi zaten.

Ancak aksiyonunun ve de hareketlerin çok iyi çizildiği mangaların genelde animeleri hayal kırıklığı olur. Mangadaki o patlayıcılığı ve de akıcılığı veremezler ve bu yüzden lackluster bir durum olur (bknz Onepunch-man animesinin 2. sezonu) umarım öyle bir şey olmaz.

WIT yerine Bones gibi bir şeyi tercih ederdim ancak Spy X Family ile hali hazırda yüksek olan popülaritesi iyice fırlayan WIT elindeki imkanlar ve kaynaklarla belki iyi bir iş çıkarabilir.
Bones,Madhouse ya da WIT bunlardan birinin yapmasını isterdim WIT yapıyorsa gerçekten hakkını verir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık