Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sağ Kollar vs. Savaş Lordları

Sağ Kollar mı? Yoksa Shichibukai mi?

• Kullanılan toplam oy
    200
Dof ip meyvesiyle bir anlık bile tutsa işler değişebilir. Savaş lordu tarafı güç bakımından eksik ama savaş, Lordlara kayabilir. Moriah, Dof, Mihawk ve Kuma bu savaşta önemli rol oynar. Hancock'un meyveside çok önemli rol oynayabilir.
Biraz takım çalışmasıyla kazanabilirler. Ama olay stratejiye kayıyor. Saf bodoslama güçle kazanamazlar
Marco Hancocka karşı taş oluyomuş düşünsene :D

Her türlü versyonda sağ kollar alır diyoruz ama gecko moriahın yeteneği müttefiklerini inanılmaz seviyede bufflayabilir. bu şuan aklıma geldi
100 gölge alan Nightmare Luffy komutana yakın bir seviyeydi. Timeskip öncesi diye gücü küçümseniyor ama zombi Oars'ı tek eliyle durdurdu, yerden yere falan vurdu. Bunun MF'de yaşayan versiyonu Wb tayfasında Ace'den sonra en güçlü kişiydi. Ki ödülü falan Ace ile aynıydı.

Biraz takım çalışmasıyla kazanabilirler. Ama olay stratejiye kayıyor. Saf bodoslama güçle kazanamazlar
Marco Hancocka karşı taş oluyomuş düşünsene :D
Ben de konuya bodoslama bakmışım aslında sağlam bir konu

Mihawk savaş lordları için güç yönünden iyi bir açık kapatıcı olacaktır. Mihawk dışında (Weevıl'ı dışarıda tutuyorum) Yc1 adamla uzun süreli savaşabilecek güce sahip elemanlar yok. Ama Kuma'nın pati meyvesi saldırı yansıtması ve rakibi uzak tutabilecek yeteneği var. Ayrıca Hancock'un meyvesi çok ters bir güce sahip. Doflamingo'dan kısa süreli rakip tutmayı başarsa bile yeterli. Şimdi geldik savaşın en önemli isimlerinden birine Gecko Moraih bu adamın meyvesi inanılmaz iyi tayfacak anca yere yıktıkları Oars'ı tek eliyle durdurmuştu. Gölge yedişinde Moriah 1000 gölgeyi kaldıramamıştı bünyesi kaldırsa Luffy'den çok ayrı seviyede olurdu. Bunu Diğerlerine kullanırsa Mihawk'a güç bakımından yardım edebilecek kişilerde mevcut hale gelir. Mihawk varken zaten bir sağ kolu sil 4v7 hadi bakalım. Mihawk birini aradan çıkarınca zayıf düşmüş olsun. Buggy etkisiz eleman onuda ele. 4v5 durum Moriah'ın yeteneği ile bu karşılaşma iki tarafada kayabilir. @Alpamis'in de eline sağlık diyelim

Mihawk savaş lordları için güç yönünden iyi bir açık kapatıcı olacaktır. Mihawk dışında (Weevıl'ı dışarıda tutuyorum) Yc1 adamla uzun süreli savaşabilecek güce sahip elemanlar yok. Ama Kuma'nın pati meyvesi saldırı yansıtması ve rakibi uzak tutabilecek yeteneği var. Ayrıca Hancock'un meyvesi çok ters bir güce sahip. Doflamingo'dan kısa süreli rakip tutmayı başarsa bile yeterli. Şimdi geldik savaşın en önemli isimlerinden birine Gecko Moraih bu adamın meyvesi inanılmaz iyi tayfacak anca yere yıktıkları Oars'ı tek eliyle durdurmuştu. Gölge yedişinde Moriah 1000 gölgeyi kaldıramamıştı bünyesi kaldırsa Luffy'den çok ayrı seviyede olurdu. Bunu Diğerlerine kullanırsa Mihawk'a güç bakımından yardım edebilecek kişilerde mevcut hale gelir. Mihawk varken zaten bir sağ kolu sil 4v7 hadi bakalım
Aklıma geldi bence Moria'nın Kaidoyla denk dövüşmesi falan bana mantıksız gelmiyor. Elinde sağlam gölgeler olsa ve bunları kontrol etmeyi başarabilse pek ala Kaido'yla dövüşebilir yani Raizo ve Kinemon neler yaptı Kaido'ya gördük. (Bir de 20 yıl önceki Kaido daha zayıftı) Adamın meyvesi buna izin veriyor yani.

Bir de Shichilere Buggy yerine başkası gelse alma şansları yüksek.

Mihawk savaş lordları için güç yönünden iyi bir açık kapatıcı olacaktır. Mihawk dışında (Weevıl'ı dışarıda tutuyorum) Yc1 adamla uzun süreli savaşabilecek güce sahip elemanlar yok. Ama Kuma'nın pati meyvesi saldırı yansıtması ve rakibi uzak tutabilecek yeteneği var. Ayrıca Hancock'un meyvesi çok ters bir güce sahip. Doflamingo'dan kısa süreli rakip tutmayı başarsa bile yeterli. Şimdi geldik savaşın en önemli isimlerinden birine Gecko Moraih bu adamın meyvesi inanılmaz iyi tayfacak anca yere yıktıkları Oars'ı tek eliyle durdurmuştu. Gölge yedişinde Moriah 1000 gölgeyi kaldıramamıştı bünyesi kaldırsa Luffy'den çok ayrı seviyede olurdu. Bunu Diğerlerine kullanırsa Mihawk'a güç bakımından yardım edebilecek kişilerde mevcut hale gelir. Mihawk varken zaten bir sağ kolu sil 4v7 hadi bakalım
Neden beni schilere kaydırıyosun :D
Dof kafesle birini tutsa o sırada Kuma da iş bitirebilir gibi geliyor. Schibukailer genel olarak yanlarında bi destekle daha üstün hale gelebilcek şekilde güçlere sahip adamlar ama karakterleri sebebiyle seride hep yalnız gösterildiler. Grupça yapılan bi saldırı hepsinin seviyesini fazlasıyla arttırır bence

Neden beni schilere kaydırıyosun :D
Dof kafesle birini tutsa o sırada Kuma da iş bitirebilir gibi geliyor. Schibukailer genel olarak yanlarında bi destekle daha üstün hale gelebilcek şekilde güçlere sahip adamlar ama karakterleri sebebiyle seride hep yalnız gösterildiler. Grupça yapılan bi saldırı hepsinin seviyesini fazlasıyla arttırır bence
Kendimi de oraya kaydırdım. :D
Aklıma geldi bence Moria'nın Kaidoyla denk dövüşmesi falan bana mantıksız gelmiyor. Elinde sağlam gölgeler olsa ve bunları kontrol etmeyi başarabilse pek ala Kaido'yla dövüşebilir yani Raizo ve Kinemon neler yaptı Kaido'ya gördük. Adamın meyvesi buna izin veriyor yani.

Bir de Shichilere Buggy yerine başkası gelse alma şansları yüksek.
Beni şimdi insanlar yanlış anlayacak ama Genişletilmiş versyonda Savaş Lordları daha avantajlı geliyor bana. Rayleigh'i Mihawk tutsa. Zoro ve Law birbirini götürse geriye yine aynı beşli vs 9 oluyor karşı Moraiha sahip

Kendimi de oraya kaydırdım. :D

Beni şimdi insanlar yanlış anlayacak ama Genişletilmiş versyonda Savaş Lordları daha avantajlı geliyor bana. Rayleigh'i Mihawk tutsa. Zoro ve Law birbirini götürse geriye yine aynı beşli vs 9 oluyor karşı Moraiha sahip
Abovv avatar, nick ve banner değişince karakter de değişmiş

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık