Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sağ Kol-Amiral-İmparator Güç Dengesi

Amiraller kime daha yakındır?

• Kullanılan toplam oy
    161
Amirallerin değeri artmıyor. İşin içine Hasır Şapkalar girince Oda ultra saçmaladığı için millet diyor ki, "ya gördünüz mü yonkouların haline bakın top gibi sektiriyorlar garibanları". Böyle düşününce amirallerin bu toplara girmeyeceğini ümid etmek istiyorlar. Haliyle amirallerin değeri artıyor(!) Hee o amiral X Hasır Şapkayla karşılaşmazsa sıkıntı yok. Rezil olmaz. Ama olur da karşılaşırsaaaaaaa işte o zaman yandınız amiralciler :ehe:

her sağ kol adamı aynı kefede değil ki? Tayfadan tayfaya fark var sen şimdi bizim lütfi tayfasıyla shanks tayfasını aynı kefeye koyamazsın ki ben beckman amirale mesela bir tık daha yakın olabilir zorodan keza shiryu bir tık altı dır ben'den yani bence sağ kollarıda ayrı ayrı değerlendirmek gerekir ben oturup mantığımla düşünsem katakuriyi ne luffy ne de başka yonkou altı biri yener diye düşünürüm adam seride 1. gözlem hakisi lideri böyle gösterilen karakter var mı yok neyse en nihayetinde oda çiziyor, cortlatıyor.

Amirallerin ada etkileyen saldırılar yaptığı, 2 ada arası köprü yaptığı dönem yonkoular kılıç tokuşturmayla gökyüzü yarıyordu, dünyayı yok ediyordu.

Şimdi 2 yonkounun dövüştüğü bina sapasağlam kalıyor. Bekleyin amirallerin de sırası gelecek.

Bu konu niye tutmamış ya. Halbuki çok tartışılır Amiral-yonko Amiral-Sağ kol arasındaki seviye farkları. :D

Bence ikisinin arası. Ama yonkoulara bir tık daha yakınlar diye düşünüyorum

Yani şunun gibi

Sağ kol - - - -- - - amiral - - - - yonkou

Şöyle bir bağıntı var bu olayda.
1- sağkol seviyesinde biri amiraller karşısında durabiliyor.
2- amiral seviyesinde biri yonkou karşısında durabiliyor.
3- bir yonkou sağ kola tek atabiliyor.
Yani kısacası azı çoğu ile bu şekildedir;
- yonkoular (100-90)
-Amiraller (80-70),akainu(95)
-sağkol(75-60)

Öncelikle her yonko'nun eşit güçte olmadığını ve sonrasında da her amiralinde eşit güçte olmadığını anlamak gerek.

Amiral deyince AKainu, Sengoku gibi koramiraller de var, Koramirale neredeyse denk Kuzan gibileri de var.

Kizaru gibi daha ortada kalanlar da var. Fujitora gibi bunların daha da aşağısında henüz yeterince tecrübesi olmayan da var. Bunların hepsi bir değil.

Yonkolar da öyle, Big Meme gibi bir kepaze de Yonko, Wano başındaki Luffy 'de Yonko. Öte yandan Shanks, Karasakal, Kaido da yonko, Prime WB de yonko.

Hepsi birbirinin dengi değil. Nasıl savaş lordları değilse bunlarda değil.

Nasıl "Shichibukai diye bir güç sınıfı yoktur" diyebiliyoruz. Açıkçası bence artık Yonko diye bir sınıf da yok (Amiraller daha istikrarlı ve sabit o yüzden onlar gene bir sınıf gibi hissettiriyor).

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık