Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Naminin gerçek annesi veya babası ünlü bir rotacıdır hatta Roger ın gemisinde rotacıdır.

Ek olarak; Roger korsanları dağıldıktan sonra dünya hükümeti istihparatı onun konumunu öğrendiği zaman, yaşadığı adaya misilleme yapmış. Ada halkı denizcilere o korsanı teslim etmek istemediği için, bir savaş olmuş ve bütün ada savaş alanına dönmüş, denizciler sağlam gelmiş, sonuç olarak o korsanda savaşa katılmış, gözlem hakisi ile Najiko yu tespit edip Nami yi onun bulması için onun yakınına bırakıp, kalan denizciler püskürtmeye çalışırken hayatını kaybetmiştir.

Toplanın Shanks teorisini anlatıyorum ilk bölümü

Bizim shanks en son Buggy ile yolu ayrıldığında o platformda mihawkı farkediyor ve umursamadan direk ağaçların olduğu alana gidip kılıç antrenmanları yapıyor. Mihawk ise o esnada gemisine doğru giderken fark ediyor ve izliyor. Ve kılıç kullanımını beğeniyor ve diyor ki" Hey kerata ismin ne" diyor ve Shanks ile tanışma faslı burada oluyor ve gel bana meydan oku diyor. Ve dövüşleri çok sık olunca sesi ta Edward Newgateye kadar gidiyor. O aralar denizciler bir korsan hakkında konuşuyor. Bu kişi daha gemi görünmeden gemideki kaptanı indirebilecek kadar iyi bir keskin nişancı olduğunu duyurtmuştu. İsmi Yassop tu Shanks ise daha fazla heyecana dayanamayarak Mihawkla vedalaşarak Yassop'un olduğu yere geldi ve o meşhur sözleri söyledi.
"Burada denizin en cesur bir korsanı var ve onu tayfama almak istiyorum" ve ilk mangamız böyle biter gelen tepkiye göre devam ederim.

fuji ve ryo, akainu'nun çocukluk arkadaşı. akainu filo amirali olduktan sonra, liyakatle değil mülakatla diyerek bunları işe almış.

Başlığı aslında kilitleyebiliriz. Yada düzenlesek daha iyi olurdu.Saçma manga gidişatı yüzünden mantıklı op teorileri başlığına dönüştürülebilir. :D
Keçi reis Yonko seviyesi :cool:
İmu’nun keçi formu yada şeytan meyvelerinin şeytanı olabilir aslında bu çok mantıklı.Çünkü Buggy 5 işareti yapmış en son Luffy yaptığında beşinci imparator olmuştu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık