Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Koby Denizcileri sattığı anlaşılan Ryokugyu'yu teke tekte İleri Kral Haki uyandırarak öldürecek ve Turuncu Amiral olarak Yeşil Amiralin yerini alacak.

One Piece'i sonuna kadar çizen bir ağbi vardı, o da böyle çizmişti yanlış hatırlamıyorsam. :d
Güzel olur bence, hem amiralciler ile yonkocular belki orta yolda buluşabilirler. :d
Valla kim bilmem de bahsettiğin Artur teorisi bu. Artur öyle bir zat ki onun yanında ben One Piece haterı kalırım.

Adam Zoro'nuj eski kral haki göndermesini ele alıp Oda dahi falan diye konuşan bir tip. Basit bir gönderme yav ne dahisi ağfğfşfprğsğdş. Bir de hepü topu 20 bölüm önce falan olmuş.

Valla kim bilmem de bahsettiğin Artur teorisi bu. Artur öyle bir zat ki onun yanında ben One Piece haterı kalırım.

Adam Zoro'nuj eski kral haki göndermesini ele alıp Oda dahi falan diye konuşan bir tip. Basit bir gönderme yav ne dahisi ağfğfşfprğsğdş. Bir de hepü topu 20 bölüm önce falan olmuş.
O isim benim için önemli değilse ben genelde unuturum, kim olduğunu hatırlamıyorum o yüzden. :d
Bahsettiğin arkadaş da ekmeğini One Piece'den kazanıyor, normaldir bu halleri. :d Bana maaş bağlasalar ben de amiralci olurum mesela, @Montana bunu düşünebilirsin. :oleyo:

O isim benim için önemli değilse ben genelde unuturum, kim olduğunu hatırlamıyorum o yüzden. :d
Bahsettiğin arkadaş da ekmeğini One Piece'den kazanıyor, normaldir bu halleri. :d Bana maaş bağlasalar ben de amiralci olurum mesela, @Montana bunu düşünebilirsin. :oleyo:
Hmmm like maaş yerine geçer mi? :oleyo2:

Op fanı olursan sana günlük 30 like maaş veririm.

Ne dersin?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık