Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Saçma Spoiler ve Teoriler

Bak bu %100 gerçekleşecek bir spoiler olur. Yakalanır ve hapise atılır. Onu öldürmezler sonra kurtulur. İm ile savaşır, bir süre kucakta taşınırken İm'i başkası oyalar. Sonra gelir ve bağıra bağıra tekniklerin isimlerini söyleyip sonuna da 'kıçını teklemeyeceğim' diye haykirarak kapanışı yapar.
Öyle bir bölüm gelse bayram edersinizde gelmeyecek. Bu arc sonu yine gözünüz yaşlı kalacak :oleyo2::oleyo2::oleyo2:

Yanlış anlamazsan tek bir soru sormak istiyorum. Seriyi okudun mu? Yani bundan önceki bölümleri, arcları takip ettin mi?
Okudum izledim diğer karakterlerde olduğu gibi yok bilmem saklı bir gücüm var uyanacak yok şeytani auram var hallederim demiyor. Gidip kaybede kaybede kazanıyor.
Kimse kusura bakmasın ama böyle bir seri olsaydı one piece bu kadar büyümezdi

Yanlış anlamazsan (kırıcı olmak istemem) tek bir soru sormak istiyorum. Seriyi okudun mu? Yani bundan önceki bölümleri, arcları takip ettin mi?
Herşeyi geçtim serinin içindeki karakterlerde bile bu var yav arkadaş tamam sen GDOlu bir insansında senin ayağından neden ateş çıkıyor sebep? Zoroda bir anda bakıyorsun adamda savaş tanrısının silüeti çıkıyor ama neden ?
Ona göre luffyde olan en özel şey kral hakisi dendi her iki arcın birinde düşmanda kral hakisi çıkıyor.
Yok bilmem luffy sıvama ile kazanıyor yok bilmem böyle yok şöyle yav bu gidin diğer karakterlere bakın ilk önce kim sıvanıyor anlarsınız.

Okudum izledim diğer karakterlerde olduğu gibi yok bilmem saklı bir gücüm var uyanacak yok şeytani auram var hallederim demiyor. Gidip kaybede kaybede kazanıyor.
Kimse kusura bakmasın ama böyle bir seri olsaydı one piece bu kadar büyümezdi
Şimdi sen konuyu bambaşka bir yere çektin. Ben sadece yukarıya şimdiye kadar her arc evet her arc olan olay örgüsünü yazdım, sende "böyle bir şey olmaz, yine gözünüz yaşlı kalacak" yazdın. Yani o olay örgüsünü reddedip olmadığını ve olmayacağını savundun. Bende bundan mütevellit bu soruyu sordum. Yoksa sidik yarıştırmak gibi bir niyetim yok.

momo kaidounun dnasından yapılmış şeytan meyvesi sayesinde kaidoudan haki emcükleyecek ve alfalığını ortaya koyacak. enma kaidouyu kesen tek kılıç değil, ame no habakiri de kesti ki ismi de snake slayer of haeven ;) syrıca enma kullanandan haki çekerken ame no habakiri de kullanılan kişiden çekecek ;) böylece ryuu bilmeyi gerektirmeden kişinin içine zarar verecek ;););)

Şimdi sen konuyu bambaşka bir yere çektin. Ben sadece yukarıya şimdiye kadar her arc evet her arc olan olay örgüsünü yazdım, sende "böyle bir şey olmaz, yine gözünüz yaşlı kalacak" yazdın. Yani o olay örgüsünü reddedip olmadığını ve olmayacağını savundun. Bende bundan mütevellit bu soruyu sordum. Yoksa sidik yarıştırmak gibi bir niyetim yok.
kılıç piece'te falan mı oluyor bu olay örgüsü? Adama oku demişsin de senin de pek okuduğun söylenemez sanki kurban:d

kılıç piece'te falan mı oluyor bu olay örgüsü? Adama oku demişsin de senin de pek okuduğun söylenemez sanki kurban:d
Ne demek Kılıç piece, kekoya bağlantırmayın azizim beni! Hangisi yalan Luffy'nin son dövüş öncesi yakalanması-kurtarılması, G4 çıktığından beri bir süre taşınması ve sonra geri dönüp villain'i yenmesi mi? Gerçekler bu derece de inkar edilmez ki yazıklar olsun...
He hala bunların farkına varamadiysan 5-10 tane atarım buraya seve seve.

Ne demek Kılıç piece, kekoya bağlantırmayın azizim beni! Hangisi yalan Luffy'nin son dövüş öncesi yakalanması-kurtarılması, G4 çıktığından beri bir süre taşınması ve sonra geri dönüp villain'i yenmesi mi? Gerçekler bu derece de inkar edilmez ki yazıklar olsun...
He hala bunların farkına varamadiysan 5-10 tane atarım buraya seve seve.
Her ark ile 5-10 farklı şeyler kılıç azizim.
Op için Seni mi kıracağım <3
He bu arada Kata dövüşünde ne kucak var ne yardım var!!!!!!:d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık