Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sabo'nun Ödülü Ne Kadar Olur?

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    137
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konu Oda olduğu zaman her şeyin bir ahengi var. Bunu görebilmene sevindim. Boşuna karalamıyoruz ula. Fakat Brook'un ödülü 83.
Güzel yazıyorsunuz ama okumuyorsunuz Oda bey. İlk tanıtıldığında ödülü 33 ve yaşı da 88 idi. Zaten tayfaya resmi katılımında piyano çalmıştır.

Günceld geçildiğini nereden biliyoruz ?
Sabo mevcut haki birikimi üstüne mera mera yı aldı. Güncel Luffy vs Ace konusunu açıp onun da sonucunu görebilirsin. Benim görüşüm Luffy'nin geçtiği yönünde.

Güzel yazıyorsunuz ama okumuyorsunuz Oda bey. İlk tanıtıldığında ödülü 33 ve yaşı da 88 idi. Zaten tayfaya resmi katılımında piyano çalmıştır.
Valla haklısın. Yine ödülden bahsediyorsun sandım hatta keşke yaşından bahsetseymiş dedim. Sabahtan beri 10.000 kelime yazı yazmışımdır, gözler iyice gitmeye başladı, kusura bakma. :(

Devrimcilerde Sabodan güçlü bir eleman yoksa ve Sabo gerçekten Dragonun sağ koluysa Dragonun ödülü 1m felandır. Doflamingodan duyduğumuz kadarıyla devrimcilerde çok güçlü elemanlar var. O yüzden Sabodan daha iyi ödülü olan güçlü elemanlarda vardır diye Dragonun ödülü ve gücü hakkındaki beklentilerimi yüksek tutuyorum.

Devrimcilerde Sabodan güçlü bir eleman yoksa ve Sabo gerçekten Dragonun sağ koluysa Dragonun ödülü 1m felandır. Doflamingodan duyduğumuz kadarıyla devrimcilerde çok güçlü elemanlar var. O yüzden Sabodan daha iyi ödülü olan güçlü elemanlarda vardır diye Dragonun ödülü ve gücü hakkındaki beklentilerimi yüksek tutuyorum.
Devrimin iki numarası dendi bunun için, bi numarasını göremedik ama :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık