Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Sabo'nun Ödülü Ne Kadar Olur?

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    137
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herhalde ödülü 400 Milyon filandı meyve yiyince Ace kadar güçlü oldu demişlerdir ve devrimci olmasından 550 Milyondan biraz daha fazla verip 602 vermişlerdir :artiz:

Dragon'da ödülü iki katı yani 1,2 Milyar filandır :gamyon:

Böylece devrimcilerin neden bir yonkou etmeyip adalara hükmedemeği anlaşılmış oldu. Dragon ve Sabo balon çıktı.:mad:

O 2 belkide devrimcilerin Dragon undan sonra 1. adamı başka olmasından olabilir. 2. adamıda Sabo'dur bu vesileyle olamaz mı ?

Dragon'da 1 numara değildir adam direk lider :D

Herhalde ödülü 400 Milyon filandı meyve yiyince Ace kadar güçlü oldu demişlerdir ve devrimci olmasından 550 Milyondan biraz daha fazla verip 602 vermişlerdir :artiz:

Dragon'da ödülü iki katı yani 1,2 Milyar filandır :gamyon:

Böylece devrimcilerin neden bir yonkou etmeyip adalara hükmedemeği anlaşılmış oldu. Dragon ve Sabo balon çıktı.:mad:
İşte mantığın hakkını veren bir yorum.:sapkali: Bu Teach'in gözünü karartıp çökmeye gitmesini açıklıyor.Bir yonkoya bunu yapamaz.

Bu sadece senin yorumun.
Hepimiz yorumluyoruz.Yorum diye gerçeğin üstü örtülmez.Luffy D. diye örtbas ediliyor.Ederi şu an 1 milyar en az ama yansıtılmıyor.Sabonun bahanesi ise yok adam yıllardır devrimci birde 2. adam.Luffy gibi 2 sene eğitim mi gördü aktif zamanında.En çok aranan adamın arkasındayken bu şekilde.Tam hayal kırıklığı.Ekstra bir neden öne sürmezse. :)

Eline sağlık.

Konumu ve meyvesiz gücü itibariyle daha fazla hak ediyor olabilir. Ancak gelişmekte olan karakter olarak gösterileceğinden 700-800'e oyum.
Ben kendimi bilmiş sayıyorum : ))

Sabo daha büyüyecek daha çok iş yapacak. Şuan 1m üstü görseydik ödülü öyle kalırdı.

Artacaktır Sabo'nun ödülü.

Küsüratlı koyayım ki salladığım anlaşılmasın diyoruz biz ona. :D Ama genel olarak gücü gösteriyor kabaca.Şimdi 600 ile 1 milyar arasında çok fark var.
Valla ben bi milyara yuvarladımdı xd

Vay be, ben yine bu milyar eder ülkeye nerdeyse tek başına yolladılar adamı sonuçta demiştim ama 600lük adam yetiyormuş koca Dressrosa'ya demek ki.

Vay be, ben yine bu milyar eder ülkeye nerdeyse tek başına yolladılar adamı sonuçta demiştim ama 600lük adam yetiyormuş koca Dressrosa'ya demek ki.
Birşeye yettiği yoktu ondan olmasın.Fuji'yi ciddiye aldı Dof.Ailesi de amiral var bak dedi ama Sabo'yu hiç sallayan olmamıştı.Sadece arenada denk geldi nereden bileyim dedi Diamante salla gitsin dedi sonrasında aile. :) Sonuç olarak öyle demesi de normal Law bile yönetici haklıyorken ondan güçlü bir adam olduğu için.

Dragon sıkılmış aynı Akainu'nun yaptığı gibi ölsün diye yollamıştır. Şansları Lufy oldu.

Sırf abisi diye Lufy'den fazla verdi ama Lufy bunu geçemeyecek mi, abi rolü devam ettiğine göre Sabo ölür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık