Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sabo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 210 78.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 57 21.4%

• Kullanılan toplam oy
    266
Ağladığım falan yok da yazdığın yorum çok saçma

Adama hem dolaylı yoldan hakaret et hem de neden sevmeyeyim de Bu ne perhiz ne lahana turşusu
Ne anlatıyorsun sen ya ?
Kafanda bi şeyler kurmuşsun insanları o çerçeveye oturtmaya çalışıyorsun.Don Kişot gibi yel değirmenleriyle savaşıyorsun.
Hakaret yok gayet sevdiğim bir karakter Dragon.5 yaşında yeni kelime öğrenmiş bir çocuk gibi sürekli hater diye rollenme millete... Çok zoruna gidiyorsa yazdıklarım işine bak benimle etkileşime girme.

Ne anlatıyorsun sen ya ?
Kafanda bi şeyler kurmuşsun insanları o çerçeveye oturtmaya çalışıyorsun.Don Kişot gibi yel değirmenleriyle savaşıyorsun.
Hakaret yok gayet sevdiğim bir karakter Dragon.5 yaşında yeni kelime öğrenmiş bir çocuk gibi sürekli hater diye rollenme millete... Çok zoruna gidiyorsa yazdıklarım işine bak benimle etkileşime girme.
Adam akıllı konuş ben sana hakaret etmedim.
yorumun bana doğru gelmediği için tartışmak istedim ama en ufak tartışmayı bile çirkinleştirebilecek biri olduğunu bilmiyordum.Girmem zaten daha etkileşime

Adam akıllı konuş ben sana hakaret etmedim.
yorumun bana doğru gelmediği için tartışmak istedim ama en ufak tartışmayı bile çirkinleştirebilecek biri olduğunu bilmiyordum.Girmem zaten daha etkileşime
Adam akıllı konuşması gereken sensin.Ben değil.
O şekilde tartışmaya girilmez.Adamına göre muamele yaparım ben.

Kamburu çıkmış biraz. Son panelde farkettim. Zor abi adamın işi de. Bütün devrimcileri sırtında taşıyor.
Baba figürü olarak gördüğü adam da bunca şeyin üstüne " Ne olursa olsun Sabo kralı öldürdüyse benim için bitmiştir" ayağı çekiyor. Acı bir durum gerçekten. Seride örneğine az rastlanacak bir akıl tutulmasıydı. Lider dediğin böyle olur:

Baba figürü olarak gördüğü adam da bunca şeyin üstüne " Ne olursa olsun Sabo kralı öldürdüyse benim için bitmiştir" ayağı çekiyor. Acı bir durum gerçekten. Seride örneğine az rastlanacak bir akıl tutulmasıydı. Lider dediğin böyle olur:

Devrimcilerin çıktığı son bölümlerde Sabo yönlendirip liderlik ediyor.Halkın gözünde Dragon'un önüne geçmesi normal.

Zoro dışında bir karakter sevebilme becerisi olmayan, OP’u tek bir karakter üzerinden takip eden, dolayısıyla diğer karakterlere kendini topyekün kapatmış kişi/kişiler haricinde çoğunluğun sevdiği, sadece OP severler değil, OP evreninin içinde de hatrı sayılır seveni bulunan, OP’un en kaliteli karakterlerinden birisidir. Zoro, Sanji, Yamato gibi çarlardan çok daha iyi bir hikayeye sahiptir. İleride Ace’in yarım bıraktığı işi tamamlayıp Sakazuki’yi devirecek ve misyonunu tamamlayacaktır.
Sevebilmenin bir beceri olduğunu ilk defa senden duyuyorum, sevmek yada sevmemek insanın bilinçli yaptığı bir şey değil ya seversin ya sevmezsin 👍

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık