Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Sabo

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 210 78.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 57 21.4%

• Kullanılan toplam oy
    266

Devrimcilik işleri başarısız olup,Dragon da mevta olunca manevi kardeşi Luffy ile karşılaşan Sabo... Ace ve Luffy ile sake içip onlarla kardeş olduğuna bin pişmandır...

Enies Lobbyde ki mahkemelerde yargılanırken Sabo...

Soylu olduğu halde devrimcilik işlerine bulaşan Sabo,Marijoise saldırmaya gitmek yerine kız bulup gitseydim diye düşünürken...

Sabo aslında Kutsal Ejderlere çalışıyor,İmu tarafından devrimi SABOte etsin diye Dragonun yanına sokuldu...

Son düzenleme:
Zoro dışında bir karakter sevebilme becerisi olmayan, OP’u tek bir karakter üzerinden takip eden, dolayısıyla diğer karakterlere kendini topyekün kapatmış kişi/kişiler haricinde çoğunluğun sevdiği, sadece OP severler değil, OP evreninin içinde de hatrı sayılır seveni bulunan, OP’un en kaliteli karakterlerinden birisidir. Zoro, Sanji, Yamato gibi çarlardan çok daha iyi bir hikayeye sahiptir. İleride Ace’in yarım bıraktığı işi tamamlayıp Sakazuki’yi devirecek ve misyonunu tamamlayacaktır.

Bende fazladan ilave edilmiş bir karakter diye düşünüyorum. Ace Mfden bir şekilde çıkıp Devrimci olup finalde olmalıydı fakat karakter olarak net kötüdür de diyemem. Karakter olarak yine iyi bence.

Zoro dışında bir karakter sevebilme becerisi olmayan, OP’u tek bir karakter üzerinden takip eden, dolayısıyla diğer karakterlere kendini topyekün kapatmış kişi/kişiler haricinde çoğunluğun sevdiği, sadece OP severler değil, OP evreninin içinde de hatrı sayılır seveni bulunan, OP’un en kaliteli karakterlerinden birisidir. Zoro, Sanji, Yamato gibi çarlardan çok daha iyi bir hikayeye sahiptir. İleride Ace’in yarım bıraktığı işi tamamlayıp Sakazuki’yi devirecek ve misyonunu tamamlayacaktır.

Karizmatik adamların karizmatik adamları patakladığı ve konusunun içinde ekstra bi şey daha olmayan animeleri tercih edenler OP dışındaki diğer shounenleri tercih edebilirler. Biz sabo yu sevmeye devam edicez.

Devrimcileri sırtlayan adam.Devrimciler dünya hükümetine tehdit oluşturuyorsa bunun başlıca sebebi Sabo...
Dragon haterısın anladık da şu cümleyi anca op okumayanlar kurar ya.
Devrim ordusunu kuran Dragon Lideri Dragon,En kötü suçlu ünvanı olan da Dragon.Yani Bazı şeyleri idrak etmek için direk oda’nın söylemesine gerek yok diye düşünüyorum.

Dragon haterısın anladık da şu cümleyi anca op okumayanlar kurar ya.
Devrim ordusunu kuran Dragon Lideri Dragon,En kötü suçlu ünvanı olan da Dragon.Yani Bazı şeyleri idrak etmek için direk oda’nın söylemesine gerek yok diye düşünüyorum.
Ağlama.
Ayrıca Dragon'u severim.Luffy'nin babası Garp'ın oğlu sonuçta neden sevmeyeyim ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık