Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Rob Lucci

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    255
Konuyu açtığıma pişman oldum çünkü alev imparatoru diyip yonko etti elemanı.Bunu kim beklerdi... Dragon’u geçecek muhabbeti yapıyor.Durum böyle olunca Lucci ne kadar parlarsa parlasın ışığı belli olmaz yanında.

Seri çizilmeden önce ana boss lucci yapılacakmış normalde editörlerden biri öyle dedi. Karakter enflasyonu varken adam tutup dünyanın en güçlü is. örgütünün başına getiriyor kankam sence bu adamın ederi ne olabilir düşün ki cp0 bossuna emir veriyordu.
CP0 Boss'u dediğin adam İzou'dan ikiye bir oldukları halde ayar yiyen adam mı? Maha ile Guernica'dan bahsediyorsun anladığım kadarıyla. Çok büyütmemek lazım neticede iki yıl önce Luffy'den dayak yemiş birinden bahsediyoruz.

Luffy gibi canavar bir eğitim almış olması mümkün değil. Luffy iki yıl sonrasında Doflamingo'yu tek başına alamıyordu. Aynı şekilde Cracker'i de tek başına alamıyordu. Lucci'nin, Luffy'den daha iyi eğitim alması da mümkün değil, Luffy gibi Boss'larla da mücadele etmiş olması mümkün değil. Lucci'nin, Doflamingo ya da Cracker kadar bile güçlü olmaması gerek.

Ben Lucci'nin potansiyeli olduğunu düşünüyorum Haki anlamında gelişmiş olabilir ve tekniklerinde daha güçlü bir hale gelmiş olabilir ama eğer Oda Luffy kadar gelişmiş gösterirse büyük sıçmış olur. Who's Who ile aralarında çok büyük bir fark beklemiyorum. Who's Who YC4 ise Lucci'nin ederi en fazla YC3-YC2 seviyedir.

Ne trollemesi yahu.Cp0 lideri olduğu bir kaynakta açıklandı forumda 1 ay öncesine kadar konuşuluyordu.

Aslında ben hata yaptım oy verenleri gizlemeliydim.Bu şekilde forum baskısından çekinip çekinip oyu Sabo'ya atıyor herkes.O şekilde davranmayan birkaç tane cengaver çıkmış.Lucci'yi geçtim berabere diye oy veren yok denecek kadar az.

Neyse ben ss aldım.Lucci gözükünce gücü de belli olunca bakıp bakıp güleriz artık yorumlara.:rolleyes:
Aboo bu neymiş mw napmışsın sdklfhskldhflkshf Ss görmek isterim

Konuyu açtığıma pişman oldum çünkü alev imparatoru diyip yonko etti elemanı.Bunu kim beklerdi... Dragon’u geçecek muhabbeti yapıyor.Durum böyle olunca Lucci ne kadar parlarsa parlasın ışığı belli olmaz yanında.
Sabo'dan büyük beklentileri olmayan kim vardı ki kurban olduğum. Sen ne bekliyordun ki Lucci malının Sabo'yu aşabilecek çapta olduğunu düşündün. Böyle düşünmene sebep olacak herhangi bir zaman dilimi yoktu ki seride.

Ne trollemesi yahu.Cp0 lideri olduğu bir kaynakta açıklandı forumda 1 ay öncesine kadar konuşuluyordu.

Aslında ben hata yaptım oy verenleri gizlemeliydim.Bu şekilde forum baskısından çekinip çekinip oyu Sabo'ya atıyor herkes.O şekilde davranmayan birkaç tane cengaver çıkmış.Lucci'yi geçtim berabere diye oy veren yok denecek kadar az.

Neyse ben ss aldım.Lucci gözükünce gücü de belli olunca bakıp bakıp güleriz artık yorumlara.:rolleyes:
Bakıp gülüyoruz yorumlara...

Şöyle bir benzerlik kurabilir
Sabo = Mihawk >> Basından beri güçlü

Lucci = Croco >> Yeniden daha güçlü olarak dönecek.

Lucci de bizden. İkisi de kral adamlar. Ama Sabo gömçürür.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık