Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Rob Lucci

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    255
Olaya yazarın tarafından bakarsak ikisini de harcatmaz. Mantık çerçevesinden bakarsak Lucci su an ki Luffyden güçlü olmayabilir. Sabo ise bence Luffyden net daha güçlü.

Sabo bu durumda önde. Ama dediğim gibi yazar da filmdeki gibi denk gösterir. Dövüşler ama yenisemez ayrılırlar.
Aynı böyle düşünüyorum.

Lucci de Sabo da imajı çizilecek karakterler değil.

Lucci Cp0 ''ın lideri olarak zaten Devrimcilerle ölümüne mücadele etmeyi garantiledi.
Olursa dövüşürlerse bu dövüş ikinci bir Luffy vs Lucci dövüşü kıvamında olur şüphem yok.

Sabo Luffy'den güçlü değildi, buna eminim. Meyvesinde ustalaşınca güçlü olur. Ee bu süreçte de Luffy armut toplamayacağı için yine güçlü olamayacak :) Sabo'nun ederi amiral. Luffy o seviyenin çok çok üstüne çıkacak.

Seri sonu Sanji=Seri sonu Sabo :good:

Ace ve Sabo, Luffy'den hep bir adım önde oldular.

Zaten bu nedenle ikisinin de yolunu Luffy'den farklı yöne kaydırdı E. Oda.

Ace kendisini değil BB'yi KK yapmak isterken, Sabo ise devrimci oldu.

Luffy'nin yolunda ciddi engel olacak isimler zaten birer birer hep bu şekilde saf dışı kaldı.

Mesela Garp. Eğer Garp karakteri Luffy'nin dedesi olmasaydı Luffy ve tayfası çoktan enselenmişti.

Luffy'nin yolunda ciddi engel olacak isimler zaten birer birer hep bu şekilde saf dışı kaldı.

Mesela Garp. Eğer Garp karakteri Luffy'nin dedesi olmasaydı Luffy ve tayfası çoktan enselenmişti.
BB değil WB :D

Bu mantıkla seri sonu Sabo»Luffy oluyor. Buna ne diyorsun ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık