Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Rob Lucci

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    254
Alamaz. :artiz:

Nereden geliyor bu kesinlik ? Filmde gayet berabere kalmışlar gibi denk bir kapışma var.Kesin değil diye açtım konuyu.Cp0 liderliği ve dragonun lafları hangi düzeyde olduğunu gösteriyor.
Oo kalıp, alırım. :D

Film non canon :/ Filmi yapanlar canon karakterleri kafalarına göre şekillendiremez. Sadece gösteriş olsun diye iki yumruklaştırırlar, sonuç, üstünlük falan olmaz. Ciddiye alınacak şey değil yani. :/

Filmi bir kenara bırakıp elimizde olanlarla yola çıkarsak da Sabo'nun canavarlığını gördüğümüz halde Lucci'den eser yok, hareketi yok. Ve ben iki yılda Amiral dengi olabilecek kadar güçlendiğine de pek ihtimal vermiyorum.

Kalıpsız da konuşulmuyor be. :D

Alamaz. :artiz:

Oo kalıp, alırım. :D

Film non canon :/ Filmi yapanlar canon karakterleri kafalarına göre şekillendiremez. Sadece gösteriş olsun diye iki yumruklaştırırlar, sonuç, üstünlük falan olmaz. Ciddiye alınacak şey değil yani. :/

Filmi bir kenara bırakıp elimizde olanlarla yola çıkarsak da Sabo'nun canavarlığını gördüğümüz halde Lucci'den eser yok, hareketi yok. Ve ben iki yılda Amiral dengi olabilecek kadar güçlendiğine de pek ihtimal vermiyorum.

Kalıpsız da konuşulmuyor be. :D

Film mangakanın kontrolünde yapıldı denildiğini hatırlıyorum.Denk kapışamayan adamı filmde filler niyetine o şekilde çizemezler.Yarın öbür gün mangada tek yerse ne olacak ? Filmleri kimse izlemez ondan sonra.Yani öyle birşey imkansız.Non Canon bu filler bu diye işinize geldiği gibi davranmayın.

Bunun neresi kalıp bu arada. :D

Film mangakanın kontrolünde yapıldı denildiğini hatırlıyorum.Denk kapışamayan adamı filmde filler niyetine o şekilde çizemezler.Yarın öbür gün mangada tek yerse ne olacak ? Filmleri kimse izlemez ondan sonra.Yani öyle birşey imkansız.Canon bu filler bu diye işinize geldiği gibi davranmayın.

Bunun neresi kalıp bu arada. :D
Her film ona sorularak yapılıyor. Bunun çizimlerini de o yapmıştı ama konuya hiçbir etkisi yok, bu yüzden non canon. :/
Filmlerde izleyen eccik gaza gelsin diye yapıyorlar öyle şeyler. Bazen filler bölümlerde de yapıyorlar. Mangada farklı bir şey olması filmi etkilemez, ikisi de ayrı yapımlar olarak sunuluyorlar zaten.
İşimize geldiği falan yok, sen de biliyorsun sonucu. Trollüyorsun bizi yine. :(

Kalıp işte yav, herkes kullanıyor. :D

Her film ona sorularak yapılıyor. Bunun çizimlerini de o yapmıştı ama konuya hiçbir etkisi yok, bu yüzden non canon. :/
Filmlerde izleyen eccik gaza gelsin diye yapıyorlar öyle şeyler. Bazen filler bölümlerde de yapıyorlar. Mangada farklı bir şey olması filmi etkilemez, ikisi de ayrı yapımlar olarak sunuluyorlar zaten.
İşimize geldiği falan yok, sen de biliyorsun sonucu. Trollüyorsun bizi yine. :(

Kalıp işte yav, herkes kullanıyor. :D

Ne trollemesi yahu.Cp0 lideri olduğu bir kaynakta açıklandı forumda 1 ay öncesine kadar konuşuluyordu.

Aslında ben hata yaptım oy verenleri gizlemeliydim.Bu şekilde forum baskısından çekinip çekinip oyu Sabo'ya atıyor herkes.O şekilde davranmayan birkaç tane cengaver çıkmış.Lucci'yi geçtim berabere diye oy veren yok denecek kadar az.

Neyse ben ss aldım.Lucci gözükünce gücü de belli olunca bakıp bakıp güleriz artık yorumlara.:rolleyes:

Ne trollemesi yahu.Cp0 lideri olduğu bir kaynakta açıklandı forumda 1 ay öncesine kadar konuşuluyordu.

Aslında ben hata yaptım oy verenleri gizlemeliydim.Bu şekilde forum baskısından çekinip çekinip oyu Sabo'ya atıyor herkes.O şekilde davranmayan birkaç tane cengaver çıkmış.Lucci'yi geçtim berabere diye oy veren yok denecek kadar az.

Neyse ben ss aldım.Lucci gözükünce gücü de belli olunca bakıp bakıp güleriz artık yorumlara.:rolleyes:
Bence de al ssleri. Tam tersi olunca da at ama. Yine güleriz. ;)

Bu arada yine kalıp. :D

Ek: Lucci diyen tek kişi de forumun anket trolü. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık