Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sabo vs. Rob Lucci

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    255

Cp0Lucci

Evet, Cp0'nun lideri Mingo'y alır..

Bir de Shin Sekai'de Cp0'ı duyan, zikreden her kim varsa, soğuk terler döküyor, buna rağmen haala Lucci küçük görülüyor.. Mangaka daha ne yapsın Lucci güçlü demek için?
  • İki yıl önce emrinde çalıştığı adam Lucci'ye patron der.
  • Den den mushide emirler verir.
  • Film Gold'da Sabo ile çarpışır ve Cp0 lideri olduğu açıklanır.
  • Baltigo'ya saldıran Karasakal Cp0'dan kaçar
  • Dragon, örgütünü Cp0'a karşı uyarır.
  • Law ve robin Cp0'ı duyunca soğuk soğuk terler...
Ama haala bu oluşumun lideri Lucci zayıf.. Hadi Sabo'ya kaybetmez ama bi ihtimal kaybetsin de Mingo kim ya? Anca Lawı tokatlar o..

Not: Ne çok edit yaptım :)
Lucci, Dof, Sabo, Fujitora aynı kalibrenin adamları , Dof u da ezmeye gerek yok o kadar belki serideki gizemi bitti ama o da epey güçlüydü

Ama genel olarak katılıyorum, adamın örgütü Karasakal ı kaçırtıyor koskoca yonkou yu daha ne diyim

Evet volume 777'de açıklanmış.

Gelişim hızı farkının yaşla ilgisi yok.Amaçla var.Amacı olan güçleniyor.Lucci de güçlenmiş.Koka vardı zoan kolunda.Sabo'yu bizzat karşısına alıyor issho kapışmasından farksız.

Nereden eminsin bu kadar.G4 luffy için emin olamazsın buna.Sabo bir kkg yesin bakalım ne oluyor.
Nasıl ya?

Ada'm Ahmet Davutoğlu çıktı başarılısızlıklara rağmen rütbe alıyor :S

Nasıl ya?

Ada'm Ahmet Davutoğlu çıktı başarılısızlıklara rağmen rütbe alıyor :S
Başarısız olan spandam diye düşünülmüş emrine verilmiş bence magellan gibi.Ayrıca cp0 hükümetten biraz bağımsız.Bir olaylar neticesinde ejderler onu ikna etmiş direk kendine bağlamış.Bence lucci artık hükümete güvenmez direk ejderleri muhattap alır ondan kabul etmiştir.

Başarısız olan spandam diye düşünülmüş emrine verilmiş bence magellan gibi.Ayrıca cp0 hükümetten biraz bağımsız.Bir olaylar neticesinde ejderler onu ikna etmiş direk kendine bağlamış.Bence lucci artık hükümete güvenmez direk ejderleri muhattap alır ondan kabul etmiştir.
CP0 fos çıktı anlaşılan. Yani benim beklentim başındaki adamın en az amiral seviyesi olduğu aşmış bir örgüttü.

İlk 2 seçenek Lucci`nin gücünü belirlemez. Ada cp0`nun başına gelmişse ona patron denilmesi ve onun emir vermesi gayet normal. Dragon cp güçlendi dedi genel olarak. Bak Lucci geldi çok güçlü dikkatli olun falan denmedi. Lucci`nin Dof`u yenmesi çok zor. Bir Parasite`e yasaklanırsa işi biter. Ki Dofy meyve uyandırmış bir adam. Luffy lastik olmasaydı çoktan ölmüştü. Lucci`de G4 gibi ultra yıkıcı bir teknikte olmadığına göre çok zor. Luffy Kkg kullandığında bütün şehir ikiye ayrılmıştı. Bir zahmet Dofy yenilsin. Zaten Dofy Kkg`a kafa attı. Çok kibirli olmasa belki yenilmezdi.
Şu an Lucci'nin hangi seviyede ataklarının olduğunu bilmemizin imkanı yok ama bilmiyor oluşumuz çıkarım yapamayacağımız anlamına da gelmez. Bana göre Lucci'nin yeterince güçlü olduğuna işaret eden pek çok argüman var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık